Další značky od

ArenaVision

 

LED osvětlení pro stadiony umocňuje neuvěřitelné zážitky

Vytvořte vzrušující divácké zážitky pro arény a stadiony

Vdechněte každé události život vzrušujícími světelnými show, které uchvátí fanoušky na stadionu a diváky živého vysílání. Neuvěřitelné světelné efekty podnítí vzrušení a pomohou sportovním týmům a účinkujícím lépe navázat kontakt s diváky.

 

Ve společnosti Philips Lighting pomáháme pořadatelům vytvářet prostřednictvím osvětlení pro stadiony bezkonkurenční divácké zážitky. Díky našemu systému ArenaVision můžete přizpůsobit osvětlení jakékoli sportovní nebo zábavní události, což vám umožňuje diverzifikovat tržby. LED osvětlení pro stadiony splňuje požadavky na vysílání a může také pomoci snížit provozní náklady a současně zlepšit udržitelnost.

Juventus představuje ArenaVision

Přehled výhod ArenaVision 

Klikněte pro zvětšení

Zlepšete zážitky diváků

Vytvořte atraktivní světelné efekty synchronizované se zvukem a hudbou a díky tomu bude každý zápas a show divácky přitažlivější.

Diverzifikujte toky příjmů

Získejte neuvěřitelné osvětlení pro prvotřídní zábavní události a přilákejte nové partnery díky strategii multifunkčního využití místa konání.

Splňujte nejnovější normy na vysílání a normy sportovních federací

LED osvětlení bez blikání splňuje normy na vysílání v HD kvalitě a vysílání velmi zpomalených záběrů

Vytvořte bezpečné místo konání

Vysoce kvalitní osvětlení zajišťuje bezpečnost, pohodlí hráčů a fanoušků a jejich soustředěnost na hru a současně zlepšuje divácké zážitky.

Snižte provozní náklady

Zlepšete udržitelnost a zefektivněte údržbu pomocí energeticky účinného LED osvětlení a ovládacích prvků.

Co umožňuje ArenaVision

ArenaVision je systém osvětlení, který nabízí plnou ovladatelnost a vzdálené monitorování, a zároveň komunikuje se systémy pro správu budov. Díky síti speciálních ovládacích prvků a softwarovým aplikacím jde o rozšiřitelné a flexibilní řešení osvětlení, které umí vyhovět specifickým potřebám vašeho stadionu. Chcete-li maximalizovat hodnotu, můžete si zvolit z následujících tří balíčků: 

Jak to funguje

ArenaVision: ovládejte osvětlení stadionů odkudkoli pomocí mobilního přístupu

Mobilní přístup

 

Pomocí mobilních zařízení může váš tým ovládat systém ArenaVision prakticky odkudkoli. Může rozsvěcet a zhasínat světla, stmívat je a snadno spravovat předvolené scény osvětlení. Je také možné provádět monitorování a odstraňovat závady osvětlení vzdáleně. Přizpůsobené rozhraní poskytuje vašemu týmu kompletní kontrolu nad systémem.

ArenaVision: LED sportovní osvětlení vhodné pro vysílání

Osvětlení světlomety vhodné pro vysílání

Dosáhněte vždy dokonalého vysílání díky vysoce kvalitnímu osvětlení hrací plochy bez blikání. Osvětlení splňuje normy na vysílání a normy sportovních federací. LED světlomety ArenaVision jsou namířeny tak, aby zajistily dokonalou horizontální a vertikální jednotnost světla pomocí osmi různých dostupných druhů optiky, které splňují potřeby osvětlení vašeho stadionu.

Značná rozšiřitelnost

LED světlomety ArenaVision se ovládají pomocí skříně předřadníku, která umožňuje jejich zapínání/vypínání, stmívání a tepelné řízení. Speciální ethernetová řídicí síť s protokolem Art-Net a síťovými uzly DMX propojuje všechny součásti systému v rozšiřitelné a flexibilní architektuře osvětlení.
ArenaVision: okamžité světelné show pro stadiony díky předvoleným scénám osvětlení

Okamžité světelné show

Správci stadionů a technici mohou okamžitě aktivovat atraktivní LED světelné show pomocí předvolených scén osvětlení uložených v centrálním ovladači systému osvětlení ArenaVision. Scény osvětlení mohou obsahovat světla, zvuk a video a pomohou pořadateli vytvořit atmosféru a navodit vzrušenou náladu stisknutím tlačítka.

Vlastní světelné show

Pro speciální události můžete externím produkčním týmům udělit přístup k systému ArenaVision prostřednictvím konzole pro externí akce. Umožňuje jim synchronizovat vaše osvětlení stadionu ArenaVision pomocí vlastních profilů osvětlení a speciálních efektů poskytovaných účinkujícími, týmy a sponzory.

Případové studie

Kontakt

Obraťte se na naše místní kontaktní centrum
s případnými dotazy. 

Prohlédněte si další systémy osvětlení pro vaše místo konání