Další značky od

GreenParking

 

Bezdrátové LED osvětlení parkovišť se snímači

Šetřete energii, snižte náklady a současně zvyšte bezpečnost

Osvětlení parkovacích stání může být nákladné, zvláště pokud se používá nepřetržitě. GreenParking je bezdrátový LED systém osvětlení parkovišť, který snímá přítomnost osob a vozidel a poskytuje osvětlení podle potřeby, šetří energii a snižuje náklady až o 80 %.

 

LED světla s detekcí přítomnosti, flexibilním stmíváním a dlouhou životností vyznačující se minimální údržbou vám umožňují vytvářet udržitelnější osvětlení parkovišť a současně zvyšují bezpečnost a pohodlí návštěvníků.

 

Díky intuitivním bezdrátovým ovládacím prvkům se toto řešení typu „plug-and-play” snadno instaluje a programuje na nových i stávajících parkovištích.

Systém Pacific LED Green Parking

Přehled výhod GreenParking 

Osvětlení parkovišť GreenParking od společnosti Philips Lighting nabízí rychlou návratnost investice, úsporu energie a nákladů.

Ušetřete až 80 % na provozních nákladech

Energeticky účinná LED světla a technologie chytrého ovládání snižují spotřebu energie.

Omezte zbytečné svícení

Díky detekci přítomnosti a zónovému stmívání se osvětlení parkoviště aktivuje podle potřeby.

Udržujte bezpečnost návštěvníků

Upravte zóny osvětlení parkoviště tak, abyste optimalizovali viditelnost, bezpečnost a komfort.

Snižte náklady na údržbu

LED svítidla vydrží déle a méně často je nutné je měnit.

Snadno provádějte modernizaci

Jednoduše modernizujte a přidávejte nová svítidla a konfigurujte je pomocí bezdrátových ovládacích prvků typu „plug-and-play”.

Připravte své parkoviště na budoucnost

Náš rozšiřitelný systém světel pro parkoviště funguje se staršími i novými zařízeními.

Co umožňuje GreenParking

 

Systém GreenParking od společnosti Philips Lighting je bezdrátový LED systém osvětlení, který šetří energii díky detekci přítomnosti a zónám osvětlení. 

Jak to funguje


GreenParking je bezdrátový systém osvětlení, který v sobě spojuje dlouhou životnost a energetickou účinnost LED technologie s ovládacími prvky, snímači a možnostmi nastavení zón s cílem zvýšit bezpečnost a snížit náklady.

Výběr je na vás

 

Systém GreenParking lze nainstalovat jedním ze dvou způsobů: buďto kombinací LED svítidel Pacific s dlouhou životností s bezdrátově ovládanými jednotkami detekce, nebo pomocí LED svítidel Pacific s integrovaným snímačem. Svítidla jsou voděodolná a vydrží i v náročném prostředí.

 

S každou nabízenou možností získáte detekci přítomnosti, automatické stmívání a vynikající kvalitu světla beze změny barvy. Externí snímače lze nainstalovat na stěnu nebo na strop tak, jak to nejlépe vyhovuje uspořádání vašeho parkoviště, přičemž integrované snímače eliminují potřebu instalace dalšího hardwaru. 

 

Nejnovější generace LED svítidel Pacific je prvním kruhovým úsporným svítidlem v řadě produktů optimalizovaných pro servisní model kruhového osvětlení. Svítidla jsou navržena tak, aby využívala přírodní zdroje více efektivně a obnovitelně, čímž dochází k uzavření smyčky materiálů podle principů kruhové ekonomiky. Díky modulární montáži a konstrukci je údržba snadná a je možné provádět jednoduchou modernizaci. Nabízí také optimální výkon v průběhu celé své životnosti.

Osvětlení parkovišť GreenParking od společnosti Philips Lighting nabízí rychlou návratnost investice, úsporu energie a nákladů.

Případové studie

Kontaktujte nás

Obraťte se na naše místní kontaktní centrum
s případnými dotazy

Prohlédněte si další systémy osvětlení pro vaši budovu