Další značky od

PerfectPlay

 

Vynikající osvětlení sportovišť pro každého hráče a každý sport

Vytvořte žijící prostory pro rekreační sport

Když je čas se uvolnit, lidé se vydávají do rekreačních sportovních zařízení a na vnitřní sportoviště. Systém PerfectPlay vám umožní splnit požadavky na delší hrací dobu díky efektivnímu sportovnímu osvětlení pro jakoukoli činnost.

 

Systém PerfectPlay poskytuje špičkové LED světlomety, které splňují směrnice mezinárodních sportovních federací. Inteligentní ovládání vám umožní spravovat osvětlení vzdáleně a okamžitě upravit nastavení pro různé sporty. Cloudové reportování ukazuje způsoby, jak snížit náklady na energie a omezit světelné znečištění, zatímco automatické upozornění na závady a aktualizace vám umožní soustředit se na správu vašeho zařízení, nikoli na vaše osvětlení.

Video o PerfectPlay

Přehled výhod PerfectPlay

Standardní funkce systému PerfectPlay poskytují okamžité vynikající sportovní osvětlení
Uspořte energii

Užijte si každou hru

Osvětlení sportovišť PerfectPlay poskytuje skvělou viditelnost a minimální oslnění.

Uspořte energii

Zvedněte příjmy

Vytvořte pohodlné, atraktivní a bezpečné rekreační sportovní prostory, které podporují různorodé použití a přilákají nové členy.

Uspořte energii

Snižte provozní náklady 

LED světlomety s nenáročnou údržbou šetří energii a vyžadují minimální servis.

Uspořte energii

Snadné ovládání 

Nastavení světla vám umožní vyhovět požadavkům jakéhokoli sportu a výkonnostní úrovně a rovněž dosáhnout omezení světelného znečištění.

Uspořte energii

Zlepšujte udržitelnost

Informace o spotřebě energie z cloudového ovládacího panelu použijte ke zlepšení účinnosti a dalšímu snížení nákladů.

Uspořte energii

Připravte své zařízení na budoucnost

Cloudové aktualizace a nové softwarové funkce udržují aktuálnost vašeho systému osvětlení sportoviště při minimálních nákladech

Co umožňuje PerfectPlay

 

PerfectPlay je flexibilní systém LED osvětlení, který lze ovládat pomocí chytrého zařízení přes intuitivní uživatelské rozhraní. Systém se snadno instaluje pomocí stávajících kabelů a je udržitelnou volbou, která vyhovuje potřebám vašeho konkrétního sportovního zařízení.

Jak to funguje

 

Protože každé sportovní zařízení je odlišné, systém PerfectPlay nabízí mnoho rozhraní, která vyhoví vašim specifickým potřebám.

Způsob ovládání systému PerfectPlay bude skutečně záviset na vašem sportovním zařízení. Společnost Philips Lighting nabízí tři různé verze řídicích zařízení: panel, tablet a chytrý telefon. Každé pracuje s LED světlomety Philips ovládanými technologií DALI.

Případové studie

Kontaktujte nás

Obraťte se na naše místní kontaktní centrum
s případnými dotazy

Prohlédněte si další systémy osvětlení pro vaše sportovní zařízení