Další značky od

Dynamická výkladní skříň PerfectScene

 

Osvětlení výkladních skříní s ověřeným efektem, který přinutí kolemjdoucí se zastavit

Vytvořte lákavé dynamické osvětlení výkladní skříně  

Vaše výkladní skříň je vaším pětisekundovým představením nabídky procházejícím zákazníkům. Pomocí dynamické výkladní skříně PerfectScene přinutíte zákazníky se zastavit. Změna světelných scén ve výkladních skříních prokazatelně přiláká zákazníky a zvýší návštěvnost prodejny.
 
Průzkum ukázal, že při změně osvětlení výkladní skříně zákazníci reagují tak, že o 11 % více se zastaví a až o 19 % více do obchodu nakonec vstoupí*. Dynamická výkladní skříň PerfectScene vám umožňuje optimalizovat venkovní část obchodu stmívatelným osvětlením výkladní skříně pro přilákání pozornosti zákazníků. Centralizované ovládání všech vašich výkladních skříní a výstavních ploch umožní vytvoření dokonalé zkušenosti z návštěvy obchodu.
* Průzkum provedený společnostmi EIT Digital, Politecnico di Milano a Philips At Eral55
Instalace dynamického osvětlení výkladní skříně od společnosti Philips Lighting v prodejně Eral 55

Přehled výhod dynamické výkladní skříně PerfectScene 

Dynamická výkladní skříň PerfectScene od společnosti Philips Lighting: osvětlení výkladní skříně, které přinutí zákazníky se zastavit
Uspořte energii

Zvyšte sílu vašeho obchodu, která přinutí kolemjdoucí zastavit

Podpořte prodej měnícím se osvětlením, které přiláká pozornost zákazníků a přivede vám jich více do obchodu. 

Uspořte energii

Upoutejte pozornost pomocí světelných efektů

Zvýrazněte hlavní produkty, aby si jich zákazníci okamžitě všimli – a vytvořte také různé efekty kombinací svítidel z naší řady stmívatelných zvýrazňujících svítidel.

Uspořte energii

Nadchněte zákazníky novými výlohami

Ovládejte několik osvětlení výkladních skříní a prezentačních osvětlení jednoduše pomocí jednoho ovládacího systému – dokonce můžete rychle vytvářet scény osvětlení v mobilní aplikaci.

Co umožňuje dynamická výkladní skříň PerfectScene

 

Dynamická výkladní skříň PerfectScene vám umožňuje využívat sílu světla k vytvoření lákavých výkladních skříní a působivé prezentace obchodu.

Jak funguje PerfectScene


PerfectScene kombinuje přední svítidla s montáží na lištu a zapuštěná svítidla s flexibilním ovládacím systémem. Výběrem specifických součástí, které nejlépe vyhovují vašemu prostoru a vašim požadavkům, můžete vytvořit dynamickou výkladní skříň, jež přinutí kolemjdoucí se zastavit.
Bezdrátové intuitivní uživatelské rozhraní od společnosti Philips Lighting: ovládací systém Dynalite

Ovládací systém Dynalite

Díky snadnému použití a intuitivnímu uživatelskému rozhraní vám tato bezdrátová aplikace umožňuje aktualizovat obsah vaší výkladní skříně v reálném čase až pomocí 16 dynamických scén.
TrueFashion – Miniaturní design s nejlepší kvalitou světla

TrueFashion

Tato svítidla jsou vybavena velmi úzkým paprskem pro přesné zvýraznění produktů ve vaší výkladní skříni a přilákání pozornosti ke specifickým produktům.
LED osvětlení StylID od společnosti Philips Lighting poskytuje vysoce kvalitní osvětlení pro dynamické výkladní skříně

StyleID

Modulární provedení, proměnlivý paprsek a možnost stmívání svítidla StylID vám přináší maximální flexibilitu pro přizpůsobení měnícím se potřebám vaší výkladní skříně.

Případové studie

Kontakt

Obraťte se na naše místní kontaktní centrum
s případnými dotazy. 

Prohlédněte si další systémy osvětlení pro váš obchod