Další značky od

StoreWise

 

LED osvětlení supermarketu

Chytré osvětlení supermarketu

Osvětlení supermarketu je o vyvážení energetické účinnosti, úspoře nákladů a současně vytváření zapamatovatelných zážitků z nakupování. Chytré maloobchodní osvětlení StoreWise vám pomůže těchto tří věcí dosáhnout. Kromě atraktivního LED osvětlení, které snižuje náklady na energii, přispívají ovládací prvky osvětlení a software k dalšímu zvyšování úspor energie a současně poskytují mimořádné zážitky z nakupování za účelem podpory prodeje a budování vaší značky.

 

StoreWise je platforma budoucnosti, která poskytuje zcela jedinečné řešení pro váš obchod. Pomáhá vám maximálně využít vzhled produktů a současně vytváří správnou atmosféru pro zákazníky a provádí je vaším obchodem – to vše za pomoci světla. Snadná instalace a údržba svítidel StoreWise vám umožňuje vytvářet personalizované programy osvětlení a plány stmívání pomocí naší praktické aplikace pro manažery obchodů.

Chytré osvětlení supermarketu – energeticky úsporná svítidla s centralizovaným ovládáním a softwarovými aplikacemi
Díky této aplikaci budete moci světlo přizpůsobit rytmu dne a vylepšit konkrétní oblasti během propagační akce nebo speciální události. Objevte výhody chytrého maloobchodního osvětlení pomocí flexibilních balíčků, které kombinují energeticky úsporná svítidla s centralizovaným ovládáním a softwarovými aplikacemi.

Přehled výhod StoreWise

Podpořte efekt nalákání kolemjdoucích i samotný prodej pomocí LED osvětlení StoreWise od společnosti Philips Lighting
Uspořte energii

Vytvořte zapamatovatelné zážitky

Podpořte efekt nalákání kolemjdoucích a opakované návštěvy zákazníků vřelým prostředím, kde produkty vždy vypadají co nejlépe.

Uspořte energii

Šetřete energii

Kromě úspor získaných přechodem na technologii LED můžete navíc ušetřit dalších 35 % z nákladů na energii zásluhou chytrého systému ovládání stmívání.

Uspořte energii

Snadno ovládejte osvětlení supermarketu

Snadno měňte scény nebo plány osvětlení a sledujte informace o stavu osvětlení pomocí mobilní aplikace s možnostmi bezdrátového ovládání.

Uspořte energii

Připravte své podnikání na budoucnost

Zvyšte účinnost prostřednictvím integrace osvětlení supermarketu do systému správy budovy – navíc můžete do systému jednoduše přidávat nové obchody podle toho, jak se rozšiřuje vaše podnikání.

Co umožňuje StoreWise

 

StoreWise je systém propojeného LED osvětlení supermarketu, který můžete používat v jednom nebo několika obchodech. Úspory vznikají přidáváním dalších funkcí, jako je využívání denního světla, plánování a detekce přítomnosti.

Jak funguje StoreWise

StoreWise obsahuje nástroje, které umožňují získat z vašeho systému osvětlení maximum.
Podpořte efekt nalákání kolemjdoucích i samotný prodej pomocí LED osvětlení StoreWise od společnosti Philips Lighting
Uživatelské rozhraní StoreWise

Uživatelské rozhraní StoreWise
Mobilní aplikace vám umožňuje vytvářet a upravovat předvolby, upravovat plány, kontrolovat stav a rovněž manuálně vybírat možnosti předvoleb.
Zařízení se suchými kontakty

Ovládání osvětlení
Ovládací prvky vám umožňují používat chytré stmívání, plánování a vytváření zón a současně integrovat zařízení tak, abyste mohli svůj systém osvětlení propojit s externími systémy, včetně bezpečnostního systému, systému vytápění, ventilace a klimatizace a BMS.
Snímače

Snímače
Snímače umožňují detekovat činnost a stmívat nebo rozsvěcovat osvětlení v případě potřeby.
LED svítidla

LED svítidla
Nabízíme kompletní řadu LED svítidel pro maloobchody, včetně zvýrazňujících, lineárních a obecných svítidel.
Programy osvětlení čerstvých potravin

Programy osvětlení čerstvých potravin
Zlepšete prezentaci potravin a snižte plýtvání potravinami pomocí svítidel a programů osvětlení čerstvých potravin.

Případové studie

Kontakt

Obraťte se na naše místní kontaktní centrum
s případnými dotazy. 

Další informace o systémech osvětlení pro StoreWise