Další značky od

Okamžitý

účinek

Optika PerfectAccent

Na prvním dojmu záleží. Ukažte pomocí špičkového bodového osvětlení svým zákazníkům, že nabízíte přesně to, co hledají. Optika PerfectAccent doplňuje svítidla LED a napomáhá vytvoření homogenního rovnoměrného osvětlení s přesnými paprsky. Barvy vypadají lépe, předměty působí lákavěji a vaše prostředí bude ještě o něco svůdnější.
Svítidlo Philips s reflektory PerfectAccent příjemně osvětluje supermarket Edeka.

Jak může optika PerfectAccent pomoci vám?

 

Optika PerfectAccent, která je k dispozici v široké škále pro různá svítidla LED, vytváří dokonalé světelné paprsky, které vylepší dojem i vzhled jakékoli místnosti.

Maloobchodní vitríny díky homogenním paprskům světla, které zlepšují vnímání barev a textury, doslova vyskakují zákazníkům před očima. Výsledkem je, že předměty jsou okamžitě zobrazeny v nejlepším světle.

 

Prostředí pohostinství získává s osvětlovacími efekty, ze kterých čiší pohodlí a úroveň, jakýsi faktor údivu. Rovnoměrné paprsky jsou zbaveny světelného čeření či jiných kazů, a proto vyvolává místnost vyvážený a luxusní dojem.

Jak optika PerfectAccent funguje?  

 

Vítá vás technologie zítřka. Optika PerfectAccent, která využívá speciální reflektor s povrchem podobným plástvím, zvyšuje celkový světelný tok, aniž byste potřebovali více energie.

 

Optika s více fasetami odráží a směřuje světlo ze zdrojů LED tak, že dosahuje rovnoměrné a čisté divergence svazku. Díky flexibilním možnostem povrchové úpravy ve formě je možné tento jedinečný návrh kombinovat jak se zrcadlovým, tak s matným odrazným povrchem.

Optika s povrchem ve tvaru pláství ukazuje, jak PerfectAccent zvyšuje celkový světelný tok, aniž by rostla spotřeba energie.

Trvanlivost a odrazivost nové generace

 

Optika PerfectAccent je potažena mimořádně čistým povlakem, který byl speciálně vyvinut pro reflektorové systémy s více fasetami. V zájmu vyšší robustnosti pokrývá speciální ochranná vrstva i odrazný povlak. Výsledek? Celková odrazivost dosahuje neuvěřitelných 98 %. To je o 10 % více, než má leštěný hliník!

Čistší, plynulejší paprsky

 

Správné množství světla, přesně tam, kde ho chcete mít. Reflektory s více fasetami dosahují homogenní distribuce světla, bez rušivých míst s jinou úrovní světla, které obvykle u bodových světel pozorujeme. Všimněte si plynulého přechodu ze středu paprsku k jeho kraji.

/content/dam/b2b-li/en_AA/systems/PerfectAccent/perfectaccent-led-optic.jpg

Optika PerfectAccent vysílá zcela čistý svazek s rovnoměrnou divergencí.

/content/dam/b2b-li/en_AA/systems/PerfectAccent/conventional-led-optics.jpg

Optika běžných LED vytváří vnímatelné „čeření“.

Barvy, které těší a inspirují

 

V maloobchodním prostředí zákazníci chtějí přesně vědět, co dostanou. PerfectAccent ukazuje výrobky v nejlepším světle, zachycuje jejich skutečné barvy.

 

Rovnoměrná distribuce světla eliminuje různé barevné odchylky, které se často objevují a kazí vzhled maloobchodních vitrín se zvýrazňujícím osvětlením. Kromě toho pomáhají speciální ploché čočky s odrazným povrchem s fasetami ve tvaru pláství (čiré nebo matné) korigovat kazy způsobující barevné odchylky. Výsledkem je, že je předmět zobrazen v rovnoměrnějším podání.

Maloobchodní prodejna líbivě osvětlená s využitím optiky Philips PerfectAccent

Bezpočetné možnosti využití LED

 

Využití optiky PerfectAccent neznamená, že musíte pořizovat všechna svítidla nová. Optika je vhodná pro většinu bodových světel LED a je možné ji instalovat bez úprav stávajícího svítidla. Možnosti divergence svazku zahrnují úzký bod, bod, úzký světlomet a světlomet. Máte tak bohatý výběr možností zvýrazňujícího osvětlení.

Video o svítidlech StyliD a LuxSpace Accent využívajících reflektor PerfectAccent

Případové studie

Kontaktujte nás

 

Máte-li jakékoli obchodní otázky týkající se našich profesionálních osvětlovacích systémů, použijte tento formulář.

 

Pro složité dotazy využijte náš detailní formulář.