Další značky od

Dokonalá kombinace

pro každý prostor

Vytvoření správné kombinace

 

Vytvořili jsme nové virtuální balíčky nazvané „Typové balíčky“, abychom montážním firmám pomohli naplno využít technický i komerční potenciál technologie LED. Každý balíček vychází z reálného použití a umožňuje sestavit nejvhodnější kombinaci LED svítidel nebo svítidel a ovládacích prvků.

Většina prvků je součástí oblíbené řady CoreLine, díky čemuž získáváte záruku kompatibility a bezproblémové instalace.

Kanceláře


Kanceláře

 

Osvětlení v pracovním prostoru kanceláře může lidem pomoci v soustředění, komunikaci a spolupráci. Správné světlo vytváří zdravé, pohodlné a inspirativní prostředí.

 

Stáhnout PDF

Chodba


Chodba

 

Osvětlení chodby musí využívat pohyb osob. Musí zaručit jasnou viditelnost a současně spotřebovat co nejméně energie.

 

Stáhnout PDF

Průmysl


Průmysl

 

Průmyslové instalace vyžadují účinné osvětlení, nízká spotřeba energie a nízké nároky na údržbu jsou nutností. Osvětlení musí také vytvářet jasné, bezpečné a příjemné prostředí.

 

Stáhnout PDF 

Skladiště


Skladiště

 

Skladiště mohou být přeplněná a rušná. Avšak se správným osvětlením mohou být přesto přístupná a přehledná, plná jasného světla.

 

Stáhnout PDF

Parkoviště


Parkoviště

 

Na parkovišti je nejdůležitější najít cestu rychle a bezpečně – ať už pěšky, nebo ve voze. To znamená jasné osvětlení s okamžitým náběhem bez tmavých míst.

 

Stáhnout PDFVšechny typové balíčky se dodávají s cíleně sestavenou sadou nástrojů, která přináší četné přínosy. Obsahuje informace o oblasti použití, návrh osvětlení, nástroj pro výpočet úspor na celkových provozních nákladech, podrobnosti o tom, jak používat výrobek v kombinaci s balíčkem a další.

Přesvědčte své zákazníky LED je nejlepší

 

Vyvinuli jsme pro vás také snadno použitelný školicí modul. Sestává z 6 jednoduchých kroků, které pomohou malým a středním firmám modernizovat osvětlení nejlepším způsobem.

 

Školicí modul obsahuje oblíbené specifikace osvětlení, navrhované světelné plány a ukazuje porovnání celkových provozních nákladů, které nabízí pro modernizaci ekonomické zdůvodnění.

 

Další informace o tomto školicím modulu vám poskytne Philips Lighting Academy.

 

Kontaktujte Philips Lighting Academy

Světelné zdroje Master LED

pro celkové a zvýrazňující osvětlení

 

 

 

 

 

 

 

Další informace

Kontaktujte nás

 

Máte-li jakékoli obchodní otázky týkající se našich profesionálních osvětlovacích systémů, použijte tento formulář.

 

Pro složité dotazy využijte náš detailní formulář.