Další značky od

Špičkové osvětlení,

které se samo zaplatí

 

 

Udržitelné investice

 

Osvětlení šetrné k životnímu prostředí má z ekonomického pohledu smysl. Na osvětlení jde obvykle podstatných 22 % z nákladů nemocnice na energii. Energeticky úsporné technologie však dokážou tyto náklady snížit až o 50 %. Přidáme-li inteligentní ovládací systémy, mohou úspory dosahovat až 80 %. Je vůbec možné s ohledem na tyto úspory nákladů do zeleného osvětlení nemocnice neinvestovat?

 

Další informace o zásadách a programech udržitelnosti společnosti Philips

Levné osvětlení: stojí za to riskovat?

Mnoho nemocnic jednoduše volí nejlevnější variantu osvětlení. Ale přestože počáteční investice může vypadat příznivě, tato světla často stojí v průběhu času více, protože mají vyšší náklady na elektřinu, údržbu a výměny. Zvolíte-li nejlevnější variantu, můžete přijít o podstatné úspory. Vzhledem k nízkým požadavkům na údržbu a nízké spotřebě mohou energeticky úsporná světla zajistit návratnost investice v delší budoucnosti, navíc si nebudete muset dělat starosti s poruchami.
Žena kráčí čekárnou v nemocnici.

Investujte nyní, ušetříte nyní a budete pokračovat v úsporách i nadále.

Naše udržitelné osvětlení pro nemocnice snižuje spotřebu energie od okamžiku instalace. Celý systém se tak zaplatí za pouhé tři roky. Ale úspory na energii a nákladech budou pokračovat i nadále. A když investujete do technologie osvětlení, která vyžaduje méně údržby, minimalizujete též narušování aktivit v nemocnici.
Lékaři vyšetřují pacienta

Víte, že...? 

Až 22 % energie využívá nemocnice na osvětlení.
Procento z celkové spotřeby energie využité na osvětlení
Úspory energie až 50 % s použitím nízkoenergetického osvětlení LED
Úspory energie s použitím nízkoenergetického osvětlení LED
Ovládací prvky s osvětlením LED umožňují dosáhnout až 80% úspor.
Ovládací prvky s osvětlením LED umožňují dosáhnout dalších úspor.