Další značky od

Udržte své vozy 
v provozu

Výrobky Philips pro automobily nabízejí řešení, která potřebujete k uspokojení vašich zákazníků. Online katalog výrobků obsahuje reprezentativní portfolio. Je proto možné, že některé výrobky nejsou ve vaší zemi k dispozici. Pro více informací prosím zvolte svou lokalitu.

Nové 24 V světlometové řešení Philips 
poráží konkurenci


Žádné jiné žárovky jim nemohou konkurovat. Nová žárovka Philips MasterLife má nejdelší výdrž ze všech 24 V žárovek na trhu. Poráží veškerou konkurenci a udržuje váš autobus nebo nákladní vůz déle v provozu! Objevte žárovky MasterDuty a MasterDuty BlueVision, které nabízejí maximální odolnost vůči vibracím a styl. Celá řada inovativních 24 V osvětlovacích řešení Philips je navržena tak, aby přidala hodnotu vašemu podnikání a zároveň potěšila vaše zákazníky!

MasterDuty

Vyrobeno pro výdrž


Nové žárovky MasterDuty jsou konstruovány s ohledem na maximální odolnost vůči vibracím a vynikající životnost. Tyto žárovky vydrží dvakrát déle a mají dvojnásobnou odolnost vůči vibracím oproti průměrným žárovkám na trhu.

Nejlepší volba pro vaše podnikání


Řada MasterDuty má tužší uchycení a základnu a lépe chrání proti mechanickým nárazům. Navíc má i robustní vlákno s dvojitým vinutím, které vydrží silné vibrace a zachová si stabilitu. Řada MasterDuty je správnou volbou pro řidiče požadující tuhost a výdrž. Všechny své 24 V žárovky dodáváme v kvalitě originálního vybavení, protože si je vybírá většina výrobců vozidel na světě.
Masterduty

Vlastnosti:


Vydrží až dvakrát déle*

Dvojnásobná maximální odolnost vůči vibracím

Zpevněné uchycení a základna chrání proti nárazům

Zvláště robustní vlákno s dvojitým vinutím

Vysoce kvalitní křemičité sklo

Kvalita originálního vybavení

K dispozici ve verzích H1, H3, H4, H7, H11

 

*Ve srovnání s průměrným výrobkem H4 nebo H7 na trhu

Porovnejte žárovky Masterduty a Masterlife s běžným osvětlením

MasterLife

Překoná vše, co jste na silnicích viděli


Nová generace žárovek MasterLife vydrží až čtyřikrát déle* a je odolná proti extrémnímu namáhání a vibracím. Řada MasterLife nabízí nejdelší životnost na trhu – vydrží čtyřikrát déle než průměrná žárovka*, a to díky jedinečnému složení plynu spolu s geometrickými vlastnostmi dvojitě vinutého vlákna, což omezuje odpařování wolframu.

Nejdelší životnost na trhu


Je stejně odolná proti vibracím jako řada MasterDuty a dosahuje maximální pevnosti a trvanlivosti. Žárovky MasterLife jsou mnohem výkonnější než konkurence! Jde o osvětlení nákladních vozidel s maximální originální kvalitou, maximálním výkonem a minimálními výpadky.
Masterlife

Vlastnosti


Vydrží až čtyřikrát déle*

Dvojnásobná maximální odolnost vůči vibracím*
Zvláště robustní vlákno s dvojitým vinutím
Vysoce kvalitní křemičité sklo
Kvalita originálního vybavení

K dispozici ve verzích H1, H3, H4, H7, H11

**Ve srovnání s průměrným výrobkem H4 nebo H7 na trhu

Porovnejte žárovky Masterduty a Masterlife s běžným osvětlením

MasterDuty BlueVision

Maximální xenonový efekt


Žárovky MasterDuty BlueVision s modrým efektem xenonových světel jsou určeny pro řidiče požadující maximální styl a výkon. Žárovky Philips MasterDuty BlueVision kombinují trvanlivost a odolnost vůči vibracím řady MasterDuty a přídavný modrý xenonový efekt podporující maximální stylovost.

Tyto žárovky mají dvojnásobnou odolnost vůči vibracím oproti průměrným žárovkám. Nejsou jen stylové, modrý efekt a jasnější bílé světlo žárovky na silnici zvyšují bezpečnost. Jedná se o osvětlení pro ty nejnáročnější úkoly a nejnáročnější řidiče, výkonné a skutečně stylové!

Masterduty blue vision

Vlastnosti:


Dvojnásobná maximální odolnost vůči vibracím*
Vysoce kvalitní křemičité sklo s vrstvou pro xenonový efekt
Výrazně modré zabarvení a atraktivní vzhled i při vypnutých světlech
Kvalita originálního vybavení

K dispozici ve verzích H3, H4, H7

porovnejte světelný tok masterduty blue vision se standardním světlem

Nástroje pro nákladní vozy

 

Společnost Philips Automotive vám nabízí profesionální nástroje a služby pro vaši maximální spokojenost