Bezpečnost 
Philips

Bezpečná viditelnost Philips


Základní pravidlo bezpečnosti na silnici zní – vidět a být viděn. Bezpečnost na silnici začíná kvalitním osvětlením vozu!

Prevence nehod


Světlo má pro bezpečnou jízdu zásadní význam a současně představuje první a jediný prvek kruhu bezpečnosti, který skutečně pomáhá předcházet nehodám. Společnost Philips propaguje aktivní bezpečnost a předcházení nehodám zvyšováním celkové viditelnosti a osvětlení silnic. Řidiče tak lze zpozorovat dříve a oni sami vidí dále dopředu na cestu, mohou se tedy vyhnout potenciálnímu nebezpečí. Aktivní řešení bezpečného osvětlení Philips pomáhá ve spojení s pasivními bezpečnostními prvky vozidel zvyšovat celkovou jistotu řidiče a podporuje bezpečné řízení.
postupujte podle 6 bezpečnostních kroků, abyste zabránili nehodám

Okolnosti


Jízda v noci a špatné povětrnostní podmínky jsou hlavním faktorem u více než 60 % automobilových nehod. Lidské oko je špatně přizpůsobeno pro vidění ve tmě: mladý řidič s dokonalým zrakem v noci ztrácí 2/3 svých zrakových schopností. Kvalita nočního vidění se také rychle zhoršuje s věkem. Oko člověka ve věku 45 let například potřebuje čtyřikrát více světla než ve věku 25 let, aby zaregistrovalo stejné množství informací.
Diagramy zobrazující procenta jízdy v noci a za špatného počasí

Snížená schopnost nočního vidění má za následek:

  • horší vnímání barev a nižší kontrast
  • vyšší citlivost vůči oslnění
  • horší odhadování vzdálenosti
  • únavu

Graf zobrazující zvýšení množství nehod souvisejících s mladšími řidiči


Výkonné halogenové a xenonové osvětlení Philips pomáhá tyto potíže potlačit a umožnit co nejlepší noční vidění v každém věku. Osvětlení Philips je přesné a výkonné, což usnadňuje rozpoznávání překážek a poskytuje řidiči více času na reakci.

 

Vyrábíme vysoce kvalitní automobilové osvětlení s maximálním světelným tokem a dlouhotrvajícím výkonem, abychom našim zákazníkům mohli nabídnout ta nejúčinnější osvětlovací řešení. Víme totiž, že naše vysoce kvalitní osvětlení může zachránit životy.

Témata

You are now visiting our Global professional lighting website, visit your local website by going to the USA website