• Manage your projects with MyProjects
      Use MyProjects to create, save manage and share items and projects with you colleagues and team members.

LED 
řešení

Výrobky Philips pro automobily nabízejí řešení, která potřebujete k uspokojení vašich zákazníků. Online katalog výrobků obsahuje reprezentativní portfolio. Je proto možné, že některé výrobky nejsou ve vaší zemi k dispozici. Pro více informací prosím zvolte svou lokalitu.

LED řešení Philips


Naším cílem je minimalizovat dopad na životní prostředí u všeho, co vytváříme. Dodáváme spolehlivé výrobky s dlouhou životností, které v souladu se směrnicí EU pro nakládání s elektroodpadem (WEEE) omezují množství použité energie odpadu.
modul malý výrobek

Světla s LED diodami pro denní svícení za jízdy


Naše výkonné, vysoce kvalitní LED diody Luxeon® poskytují naší řadě světel s LED diodami pro denní svícení za jízdy (DRL), která obsahuje výrobky, jako jsou např. LED Daylight 8 a nejnovější LED DaylightGuide, nový a exkluzivní design LED diod bez intenzivních bodů.
řada inspekčních lamp

Inspekční LED lampy


S potěšením představujeme naši profesionální řadu inspekčních LED lamp vybavenou vysoce výkonnými LED diodami, které vám pomohou jasně vidět a lépe pracovat v jakémkoli prostředí. Naše inspekční LED lampy vyzařují přirozené, extrémně silné světlo s teplotou od 6 000 K do 10 000 K, přesně jak potřebujete.
X-tremeVision LED

X-tremeVision LED


Naše řada LED osvětlení interiéru a signálního osvětlení* X-tremeVision pro osobní vozy (12 V) a nákladní vozy (24 V) je řešením zítřka dostupným již dnes! Nabízí pětkrát více světla** a má životnost až 12 let. Její dokonalá geometrie vysílá silné světlo jednoduše tam, kde je potřeba, bez oslňování řidičů. (Dostupné v teplotách chromatičnosti 4 000 K a 8 000 K). Vysoký výkon signálních LED řešení umožňuje rychlejší reakce a vyšší bezpečnost.

Témata

You are now visiting our Global professional lighting website, visit your local website by going to the USA website