Přiveďte prostory

k životu

Hrajte si se světlem, strukturou a dynamickým obsahem

 

To je krása prvku Luminous Textile s Kvadrat Soft Cells. Jednolitě kombinuje mnohobarevné diody LED v krásných textilních panelech, které také tlumí zvuk.

Řešení, které vám poskytuje nekonečné možnosti hraní si s barvou, pohybem, strukturou a světlem. Takže můžete vyjádřit pocity, vytvářet návrhy na vyjádření designu a oživovat prostory.

 

Další informace

Inspirace  všude

 

Každý prostor vyžaduje své vlastní smysluplné řešení. Technologie Luminous Textile vám pomůže naplnit nejodvážnější představy a naprosto jedinečným způsobem zachytit podstatu prostoru.


Magický maloobchod

 

Čím déle lidé setrvají v obchodě, tím spíš si něco koupí. Luminous Textile vyváří všude magické efekty, od okna až ke zkušební kabině. Vytváření zastavovací síly, přitahování pohledů, zlepšování osobnosti značky, podporování její identity a nenucené navádění nakupujících obchodem. Je to také vítané rozptýlení, pocitově zkracující dobu čekání na zkušební kabinku nebo u pokladny- Ještě více vylepšuje nákupní zkušenost.

Luminous Textile v Corio v Drážďanech

Kouzelná pohostinnost

 

Vytvořte kouzelnou zkušenost, která vylepší hotely, bary a restaurace. Pomozte hotelovým hostům vstávat přirozeně tím, že jim ukážete překrásný východ slunce ve snídaňové místnosti. Pomocí překrásné venkovní scény proměňte restauraci ve venkovní jídelní prostor, nebo zvyšte tempo v barech a klubech pomocí pěkného a barevného disko obsahu.
Díky prvkům Luminous Textile můžete také proměnit nudné konferenční místnosti v inspirativní.

Luminous Textile v hotelu Beluga

Inspirativní kanceláře

 

Moderní kanceláře mohou působit chladně a neosobně. Luminous Textile je skvělý způsob, jak zdůraznit osobnost vaší společnosti. Dodává teplo a inspiraci, která stimuluje kreativitu, zvyšuje produktivitu a dodává kancelářskému životu energii. Se ztlumeným zvukem pro zlepšení soustředění a povzbuzení pohody. Podnikání je potěšením.

Prvky Luminous Textile užité v 200 Gray’s Inn Road

Uklidňující zdravotnická zařízení

 

Při návštěve nemocnice mohou být lidé nervózní.  Odstraňte stres z čekáren a vytvořte pozitivní a uklidňující prostředí, kde pacienti mohou odpočívat, zaměstnanci se mohou cítit nabití energií a léčba probíhá hladce. Luminous Textile všem pomáhá se cítit lépe při návštěvě nemocnice.

Luminous Textile rozsvěcí nemocniční pokoj v nemocnici Nordsjaellands.

Výhody

Svoboda designu

 

Panely Luminous Textile se vyrábí v různých velikostech a mohou být uspořádány nekonečně mnoha způsoby, takže si můžete připravit svou vlastní kompozici. Vytvořte si obrovskou náladovou stěnu jako senzační pozadí. Sledujte, jak se zvedá schodiště z naskládaných desek. Nebo rozházejte jednotlivé panely na stěně a promítněte na nich tekutý obsah. Vše je možné.

Prvky Luminous Textile využité v ISS University

Snadné ovládání

 

Použijte videa z našeho standardního online portfolia, abyste dodali dekorativní efekty nebo vytvořili přirozená prostředí. Nebo s pomocí našeho speciálního softwaru nahrajte svůj vlastní dynamický obsah, abyste vytvořili osobní vzhled a pocit. Luminous Textile se snadno ovládá jakýmkoliv zařízením, které připojené v síti, jako například mobilní telefon, notebook nebo tablet. Stisknutím tlačítka tak můžete změnit atmosféru v místnosti.

Prvky Luminous Textile využité v ISS University

Snadná instalace

 

Jedinečné řešení, veškerá elektronika je integrovaná v panelu Luminous Textile, což umožňuje velmi snadnou instalaci.
Přidělání na zeď je stejně snadné jako přidělání obrazu. Potřebujete pouze panel, zásuvku a nějaké magnety nebo držáky.

Ztišit zvuky

 

Kombinace prvků použitých v každém kusu Luminous Textile vytváří akustické vlastnosti, které pohlcují zvuk. Na rozdíl od tvrdých materiálů jako sklo, beton a ocel, které hluk odrážejí, Luminous Textile pomáhá pohlcovat zvuk a zjemňovat ozvěnu. Může mít tedy jak dekorativní, tak praktickou funkci všude od vstupních prostor kanceláří a restaurací, po nemocnice a letištní haly.

Přihlaste se k
odběru novinek


Buďte informováni o našich novinkách.
Úchvatné případové studie, příběhy inovací
odvětví, informační články a ještě více
na vás čeká v našich novinkách. Nahlédněte do zákulisí
technického vývoje u

světového odborníka na světlo.

 

Přihlaste se