• Manage your projects with MyProjects
      Use MyProjects to create, save manage and share items and projects with you colleagues and team members.

Vždy správný model   

LEDtube

Perfektní zářivka pro každé užití s MASTER LEDtubes

 

Od kanceláří přes maloobchody, parkoviště a průmyslová odvětví, každý zákazník má své vlastní požadavky na osvětlení. Díky portfoliu modelů Philips MASTER LEDtube si i Vy můžete najít ten pravý model LEDtube. Od optimalizované energetické účinnosti po nejvyšší světelný tok i pro ta nejnáročnější použití. Snadné přechody – naše modely LEDtube jsou k dispozici v různých délkách, s různými teplotami chromatičnosti, s možností výběru verze s rotační paticí. Změnili jsme způsob rozdělování našich světelných zdrojů do tří nových kategorií světelného toku – výstup standardní, vysoký a ultra.

 

Díky společnosti Philips máte k dispozici vhodný model LEDtube.

Výrobky v této řadě

MASTER LEDtube InstantFit HF

MASTER LEDtube InstantFit HF

Řada MASTER LEDtube společnosti Philips integruje LED světelný zdroj do tělesa tradičních zářivek. Jedinečný design této řady vytváří dokonale jednotný vizuální vzhled, který nelze odlišit od tradičních zářivek. Řada MASTER LEDtube Performance je ideálním řešením pro zákazníky, kteří mají vyšší nároky na světlo a chtějí maximalizovat hodnotu po dobu životnosti (vyžadují nejdelší životnost). Maximální úspora energie a celkových nákladů.

CorePro LEDtube InstantFit HF

CorePro LEDtube InstantFit HF

CorePro LEDtube InstantFit HF je LED dostupné řešení vhodné pro náhradu lineárních zářivek T8. Poskytuje přirozený světelný efekt pro použití v aplikacích všeobecného osvětlení a zároveň nabízí okamžitou úsporu energie, takže je šetrné k životnímu prostředí.

MASTER LEDtube EM/Mains

MASTER LEDtube EM/Mains

Řada MASTER LEDtube společnosti Philips integruje LED světelný zdroj do tvaru tradičních zářivek. Jedinečný design této řady vytváří dokonale jednotný vizuální vzhled, který nelze odlišit od tradičních zářivek. Pro ty, kdo hledají hodnotu za peníze z omezených rozpočtů a snaží se o výměnu světelného zdroje za zdroj s lepším světelným efektem a životností.

CorePro LEDtube EM/Mains

CorePro LEDtube EM/Mains

CorePro LEDtube je dostupné řešení LED vhodné pro náhradu zářivek T8. Výrobek nabízí přirozený světelný efekt pro celkové osvětlení spolu s okamžitými úsporami energie, což z něj činí ekologické řešení.

CorePro LED PLC

CorePro LED PLC

Řada CorePro LED PLC společnosti Philips integruje LED technologii do tvaru tradičních kompaktních zářivek. Tento produkt je ideálním řešením pro upgrade světelných zdrojů pro všeobecné osvětlení: splňuje základní požadavky na osvětlení, nabízí výraznou úsporu energie a je ohleduplný vůči životnímu prostředí.

MASTER LEDtube InstantFit HF T5

MASTER LEDtube InstantFit HF T5

Řada MASTER LEDtube T5 společnosti Philips integruje LED světelný zdroj do tělesa tradičních zářivek. Jedinečný design této řady vytváří dokonale jednotný vizuální vzhled, který nelze odlišit od tradičních zářivek. Řada MASTER LEDtube T5 je ideálním řešením pro zákazníky, kteří mají vysoké nároky na světlo a chtějí maximalizovat hodnotu po dobu životnosti, co se týče úspory energie i celkových provozních nákladů.

Other LEDtube

Other LEDtube

Řada LEDtube společnosti Philips integruje LED světelný zdroj do tvaru tradičních zářivek. Tento produkt je ideálním řešením pro modernizaci zdrojů světla všeobecného osvětlení: splňuje základní požadavky na osvětlení, nabízí výraznou úsporu energie a je ohleduplný vůči životnímu prostředí.

Spočítejte si svou

úsporu energie
ještě dnes

Každá firma má zájem o snížení nákladů na energii, údržbu a provoz, aby bylo možné fungovat se stále omezenějšími rozpočty a náročnými požadavky na omezení dopadu na životní prostředí. Zářivky MASTER LEDtube nabízejí ve srovnání se zdroji světla TL-D značné úspory. Náš nástroj rychlého srovnání zahrnuje informace o spotřebě energie, nákladech na údržbu a uhlíkové stopě.

 

Kolik ušetříte?

kalkulačka

Zobrazit kompletní řadu

Ať již potřebují nejlepší energetickou účinnost nebo nejlepší světelný tok, je vždy snadné najít správný model LEDtube.

 

Stáhnout brožuru

Ilustrace

Videa

   

Slova jsou dobrá, ale někdy je lepší vidět věci v akci.

 

Podívejte se na naše videa, která obsahují mnoho inspirativních nápadů a poučných informací. Možná byste chtěli vidět předvedení výrobku? Případovou studii podobnou projektu, na kterém zrovna pracujete? Nebo možná jenom skvělé věci, které se se světlem dají dělat? Pokud se vám líbí to, co zde vidíte, přihlaste se k odběrům na náš kanál YouTube.

 

Zobrazit všechna videa

Vyberte tu správnou zářivku,

Najděte ten vhodný model

 

Váš zákazník bude mít velmi odlišné požadavky na osvětlení. Ať již potřebují nejlepší energetickou účinnost nebo nejlepší světelný tok, je vždy snadné najít správný model LEDtube.

schéma zářivek

 

 

 

 

 

 

 

Přejít na nástroj pro výběr

Případové studie

Lighting Academy


Rozšiřte své podnikání  

 

Nechte se poučit o světle z našich videí a webinářů.

 

Další informace

 

Následující webinář

 Připojte se k tomuto webináři a dozvíte se,

Jak mohou inovativní řešení

osvětlení udělat z obyčejné

návštěvy malého obchodu

jedinečný zážitek.

Móda
Veřejné prostory

Světlo pro veřejné prostory

Podívejte se na tyto záznamy Light Bite a nechte se poučit o nové vlně v návrhářství veřejného osvětlení.

Viditelnost za soumraku a pouliční osvětlení

Podívejte se na webinář a nechte se poučit, jak má vypadat správné světlo pro bezpečné řízení v noci.
Venkovní osvětlení
You are now visiting our Global professional lighting website, visit your local website by going to the USA website