Světelné zdroje MASTER LED

pro celkové a zvýrazňující osvětlení

Výrobky v této řadě

Classic LEDspotLV

Classic LEDspotLV

LEDspotLV Classic nabízí design halogenových reflektorů, ale zároveň přináší výhody LED technologie, úsporu energie přibližně 85%, což minimalizuje náklady na údržbu a mnoho dalšího. Je kompatibilní s většinou stávajících svítidel s paticí GU 5,3 a je určen jako zdokonalená náhrada za halogenové reflektory.

LED světelné zdroje TrueForce

LED světelné zdroje TrueForce

LED světelné zdroje Philips TrueForce představují snadné LED řešení s rychlou návratností, které slouží jako náhrada vysokotlakých výbojek (HID). Výměnou vysokotlakých výbojek (HID) za tyto LED světelné zdroje získáte vyšší energetickou účinnost a dlouhou životnost, přičemž jejich nízká počáteční investice zaručuje okamžité úspory.Díky správné velikosti světelného zdroje a vyzařování světla mohou zákazníci snadno využít LED zdroje TrueForce ve svém stávajícím systému a vylepšit tak kvalitu světla bez výměny svítidel či ztráty světelného efektu.

Světelné zdroje SceneSwitch LED

Světelné zdroje SceneSwitch LED

Některé situace vyžadují studené osvětlení, pro jiné je zase vhodná atmosféra příjemné teplé záře. Se žárovkami Philips SceneSwitch LED můžete používat různá nastavení osvětlení prostřednictvím jediné žárovky, svíce nebo bodového světla. A nepotřebujete stmívač! Optimalizujte své osvětlení pro relaxování, koníčky, rekreaci nebo práci. Stačí přepnout spínač. A to vše s vaším existujícím spínačem! Není vyžadována žádná další instalace.

MASTER LEDspot LV

MASTER LEDspot LV

Poskytuje teplé světlo podobné světlu halogenové žárovky. Zvláště se hodí do veřejných prostor, jako jsou recepce, haly, chodby, schodiště a umývárny, kde je světlo stále rozsvícené. Master LEDspot nabízí možnost volby mezi různými vyzařovacími úhly, které zajišťují ostře ohraničený rozptyl světla. Paprsek neobsahuje žádné UV ani IR - je tedy vhodný pro nasvětlování objektů citlivých na teplo (jídlo, organické materiály, obrazy atd.) Technologie aktivního chlazení - díky integrovanému větráku je dosaženo maximálního výkonu. Patentovaný inteligentní driver zajišťuje kompatibilitu s existujícími elektromagnetickými a elektronickými halogenovými transformátory.

CorePro LEDlinear MV

CorePro LEDlinear MV

CorePro R7S je modernizační řešení nahrazující klasické lineární zdroje R7S se dvěma paticemi. Design ve stylu „světlo všude kolem“ přináší osvětlení srovnatelné s halogenovou žárovkou. Funkce hlubokého stmívání umožňuje při použití regulovatelného upevnění vytvořit útulnou atmosféru.

Classic LEDspotMV

Classic LEDspotMV

Zdroj Classic LEDspotMV má klasický design a poskytuje teplé světlo podobné halogenové žárovce s přibližně 90% úsporou energie. Je kompatibilní s většinou stávajících svítidel s objímkou GU10 a je navrženo jako náhrada halogenových bodových reflektorů. LED světelné zdroje umožňují dosahovat značných úspor energie a minimalizovat náklady na údržbu.

Classic LED Lamps

Classic LED Lamps

Zdroj LED Deco Classic má klasický design a poskytuje nádherné dekorativní teplé bílé světlo s přibližně 90% úsporou energie.

CorePro LEDluster

CorePro LEDluster

Mléčný světelný zdroj CorePro LEDluster je určen k nahrazení standardních žárovek. Kompatibilní se svítidly s objímkou E27 nebo E14. Světelné zdroje LEDlamps umožňují dosahovat značných úspor energie a minimalizovat náklady na údržbu.

CorePro LEDbulb

CorePro LEDbulb

Světelné zdroje CorePro LEDbulb jsou kompatibilní s existujícími objímkami E27 a jsou navrženy pro nahrazení běžných žárovek. Umožňují dosahovat značných úspor energie a minimalizovat náklady na údržbu.

CorePro LEDcandle

CorePro LEDcandle

Mléčný světelný zdroj CorePro LEDcandle je určen k nahrazení standardních žárovek. Je kompatibilní se svítidly s objímkami E14 a tvoří atraktivní produkt pro lustry. Světelné zdroje LEDlamps umožňují dosahovat značných úspor energie a minimalizovat náklady na údržbu.

MASTER LEDspot PAR

MASTER LEDspot PAR

Nová generace světelných zdrojů PAR je díky své robustní konstrukcí a teple bílému proudu světla ideální pro celkové a bodové osvětlení v oblasti pohostinství. Existuje možnost volby mezi stmívatelnou a nestmívatelnou verzí. Jsou obzvláště vhodné pro veřejné prostory jako recepce, haly, chodby, schodiště a toalety, v nichž se svítí nepřetržitě.Světelný zdroj MASTER LEDspot PAR, který je kompatibilní se stávajícími svítidly s objímkou E27 a navržen jako modernizační náhrada halogenových žárovek, poskytuje obrovské úspory energie a minimalizuje náklady na údržbu, aniž by došlo k jakémukoli snížení jasu. Venkovní verze světelného zdroje PAR 38 v krytí IP44 je jednou z několika energeticky úsporných alternativ venkovních standardních světelných zdrojů PAR38, které jsou dnes k dispozici. Stmívatelný světelný zdroj PAR 20 je dokonalou náhradou bodových žárovek.

CorePro LEDcapsule LV

CorePro LEDcapsule LV

Světelný zdroj CorePro LEDcapsule představuje skutečnou alternativu k halogenovým kapslím. Je obzvláště vhodný pro místní a dekorativní osvětlení v domácnostech, hotelích a restauracích. Světelný zdroj CorePro LEDcapsule, který je kompatibilní se stávajícími svítidly s objímkou G4 a navržený jako náhrada halogenových světelných zdrojů, poskytuje obrovské úspory energie a minimalizuje náklady na údržbu bez negativního dopadu na kvalitu světla.

MASTER LEDluster

MASTER LEDluster

Zdroje MASTER LEDluster, které nabízí ostré bílé zářivé světlo podobné klasickým žárovkám, jsou ideální pro všeobecné a dekorativní osvětlení v pohostinství i v domácích prostředích. Stmívatelné žárovky MASTER LEDluster dále zvyšují účinnost a současně pomáhají při vytváření požadované atmosféry.Čiré žárovky plně viditelně montované do lustrů, nástěnných hlavic nebo moderních svítidel lze instalovat do všech existujících objímek E14 a E27. Tyto světelné zdroje byly navrženy ve spolupráci s výrobci lustrů a vylepšují vzhled lustru nebo svítidla nejen v rozsvíceném, ale i ve zhasnutém stavu. Dodávají se v klasickém štíhlém provedení s jedinečným nápadným designem čoček. Vytváří krásné teplé ostré bílé zářivé světlo, dosahují obrovských úspor energie a minimalizují náklady na údržbu.

MASTER LEDspot LV AR111

MASTER LEDspot LV AR111

Světelný zdroj MASTER LEDspot LV AR111 poskytuje teplý, zvýrazňující paprsek podobný halogenovým zdrojům a je ideálním řešením pro modernizaci bodového a celkového osvětlení v pohostinství a maloobchodě. Je obzvláště vhodný pro celkové osvětlení tam, kde se svítí trvale, například jako kreativní zvýrazňující osvětlení v obchodech, restauracích, hotelích a především v galeriích, na výstavách a v muzeích.Robustně zkonstruovaný světelný zdroj MASTER LEDspot LV AR111 nabízí různé vyzařovací úhly, které zajišťují ostře ohraničený rozptyl proudu světla. Paprsek neobsahuje žádné záření UV ani IR, což znamená, že světelný zdroj je vhodný pro osvětlování objektů citlivých na teplo (potraviny, organické materiály, malby atd.). Patentovaný inteligentní předřadník nabízí širokou kompatibilitu se stávajícími elektromagnetickými a elektronickými halogenovými transformátory. Produkt MASTER LEDspot LV AR111 dosahuje obrovských úspor energie a minimalizuje náklady na údržbu, aniž by došlo k jakémukoliv snížení jasu.

CorePro LEDspot MV

CorePro LEDspot MV

Zdroje CorePro LEDspot představují dokonalé řešení bodového osvětlení a vyzařují teplé světlo podobné halogenovým zdrojům. Jsou kompatibilní s většinou stávajících svítidel s objímkami GU10 nebo E14 a jsou navržena jako náhrada halogenových a klasických bodových reflektorů. Světelné zdroje LEDlamp umožňují dosahovat značných úspor energie a minimalizovat náklady na údržbu.

CorePro LEDspot LV

CorePro LEDspot LV

Zdroje CorePro LEDspot představují dokonalé řešení bodového osvětlení a vyzařují teplé světlo podobné halogenovým svítidlům. Jsou kompatibilní s většinou stávajících svítidel s objímkami MR16 GU5.3 a jsou navržena jako náhrada halogenových a klasických bodových reflektorů. Světelné zdroje LEDlamp umožňují dosahovat značných úspor energie a minimalizovat náklady na údržbu.

CorePro LEDcapsule MV

CorePro LEDcapsule MV

Tento jednopaticový světelný zdroj určen pro síťové napětí a svítidla s objímkou G9 vyzařuje směrové světlo a představuje tak skutečnou alternativu pro halogenové kapsle. Je obzvláště vhodný pro účelové osvětlení v obchodech, hotelech a restauracích a ideální pro stolní lampy a svítidladovnitř skříní. Světelný zdroj CorePro LEDcapsule, který je kompatibilní se stávajícími svítidly s objímkou G9 a navržený jako náhrada halogenových světelných zdrojů, poskytuje velké úspory energie a minimalizuje náklady na údržbu, aniž by to bylo na úkor kvality světla.

MASTER LEDbulb

MASTER LEDbulb

MASTER LEDbulb poskytuje teplé světlo vyzařované všemi směry, tak jako klasická žárovka. Poskytuje značné úspory energie a minimaliní náklady na údržbu. Vhodné do prostorů jako jsou haly, chodby, schodiště, kde je osvětlení v provozu nepřetržitě. MASTER LEDbulb jsou přímou náhradou klasických či halogenových žárovek s paticí E27, jsou kompatibilní s většinou stmívačů na náběžné hraně.

MASTER LEDcandle

MASTER LEDcandle

Zdroj MASTER LEDcandle, které nabízí ostré bílé zářivé světlo podobné klasickým žárovkám, jsou ideální pro všeobecné a dekorativní osvětlení v pohostinství i v domácnostech. Stmívatelné zdroje MASTER LEDcandle dále zvyšují účinnost a současně pomáhají při vytváření požadované atmosféry.Čiré nebo matné provedení plně viditelně montované do lustrů, nástěnných hlavic nebo moderních svítidel s objímkou E14. Tyto světelné zdroje byly navrženy ve spolupráci s výrobci lustrů a vylepšují vzhled lustru nebo svítidla nejen v rozsvíceném, ale i ve zhasnutém stavu. Dodávají se v klasickém štíhlém provedení s jedinečným nápadným designem čoček. Vytváří krásné teplé ostré bílé zářivé světlo, dosahují obrovských úspor energie a minimalizují náklady na údržbu.Zdroje ve tvaru plamene se dodávají v klasickém štíhlém tvaru s jedinečným, nápadným designem čoček, které dokonale doplňují moderní LED zdroje.

MASTER LEDspot MV

MASTER LEDspot MV

MASTER LEDspot GU10 poskytuje teplé světlo podobné světlu haloganové žárovky, je ideální pro bodové osvětlení (chodby, haly, vitríny a výkladní skříně) v oblasti pohostinství. Zvláště se hodí do prostor, jako jsou haly, chodby, schodiště, kde je světlo rozsvícené 24 hodin 7 dní v týdnu. MASTER LEDspot GU10 poskytuje značné úspory energie, minimalizuje náklady na údržbu a umožňuje tak majitelům restauračních zařízení dosáhnout návratnosti investice v průběhu jednoho roku. Tyto světelné zdroje jsou přímou náhradou 35 a 50W halogenových žárovek na patici GU10. Pro prostředí, kde je třeba vytvořit specifickou atmosféru byl vyvinut prvek "DimTone", který simuluje stejné chování při stmívání jako má klasická žárovka - změna teploty chromatičnosti při stmívání do teplejší barvy světla.

Světelné zdroje MASTER LED
pomáhají objevovat nové možnosti

Naše špičková řada světelných zdrojů MASTER LED přispívá k zajištění světla vysoké kvality. Ať už potřebujete řešení pro své parkoviště, supermarket, pro kancelář nebo hotelové lobby, naše světelné zdroje vám poskytnou:

 

  • Konzistentní barvu
  • Vysoce výkonnou regulaci
  • Maximální kompatibilitu

 

Světelné zdroje MASTER LED

Videa

   

Slova jsou důležitá, ale někdy je lepší vidět věci v akci.

 

Podívejte se na naše videa, která obsahují mnoho inspirativních nápadů a poučných informací. Možná byste chtěli vidět předvedení výrobku? Případovou studii podobnou projektu, na kterém zrovna pracujete? Nebo možná jenom chcete objevovat zajímavé věci, které se se světlem dají dělat? Pokud vás zajímá, co vidíte, přihlaste se k odběrům na náš kanál YouTube.

 

Zobrazit všechna videa

Styl nemá co skrývat – přichází čirá klasika v podobě LED

Spočítejte si úspory se světelnými zdroji MASTER LED

 

Tlak na snížení nákladů na energii, údržbu a provoz se bude neustále zvyšovat, aby se splnily ekologické a rozpočtové požadavky. Porozumění celkovým nákladům na světelné instalace v celém průběhu jejich životnosti se stává důležitějším, neboť se rozpočty stávají omezenějšími a je vyžadováno efektivnější plánování.

 

Spočítejte si úspory

Případové studie

Řešení pro každý prostor

 

Seznamte se s CoreLine

kompletní řadou osvětlení LED

 

Zobrazit úplnou řadu

You are now visiting our Global professional lighting website, visit your local website by going to the USA website