Nová koncepce

stropu

OneSpace světelný strop

 

Pokuste se o uspořádanou minimalistickou představu! Philips One Space je vyrobený na míru světelnému stropnímu panelu, který vás osvobodí od omezení konvenčním stropním designem. Proměňte krásným homogenním světlem jakýkoliv interiér v soudržný prostor.

Co je OneSpace?

 

OneSpace kombinuje nejmodernější osvětlovací a akustickou technologii v elegantně vypadajícím svítidle. Panel se snadnou instalací:

 

  • Díky skrytým diodám LED, které skrz povrch panelu rovnoměrně rozptylují světlo, dodává osvěžující osvětlení.
  • Vylepšuje akustiku místnosti díky použití materiálů pohlcujících zvuk
  • Vytváří minimalistický moderní vzhled díky velmi tenkému okraji, neviditelnému světelnému zdroji a stejnoměrnému osvícení.
  • Diskrétně se integruje do architektury stropu a systému řízení budovy díky mnoha možnostem montáže.
  • Díky nehořlavým materiálům použitým na konstrukci a pětkrát silnějšími montážními systémy, než je váha panelu, převyšuje standardy průmyslové bezpečnosti
  • K dostání ve velikostech na míru, až do 10 m x 3 m.
Světelný Onespace z blízka

Jak může OneSpace pomoci?

 

Veřejné prostory a letiště mohou být stresujícími místy. Zklidněte lidi čistým, klidným světlem, které vytváří pokojný venkovní pocit. Podpořte zaměstnance u odbavovacích přepážek jasnou viditelností a atmosférou, která přinese cestujícím pocit uvolnění. Snižte duševní únavu použitím panelů, které pohlcují zvuk a zmírňují rušivý hluk v pozadí.

 

Vlajkové obchody a nákupní centra mohou díky skvělému vzhledu OneSpace jasně definovat svůj styl. Klidné prostředí pomáhá nakupujícím relaxovat, zatímco zvažují možné nákupy, takže ve vašem obchodě zůstanou déle. Zákazníci si připadají jako doma díky jemné akustice a jednoduché estetice, kterou dodávají minimalistické stropní panely.

 

Předváděcí prostory obchodů s auty a muzea jsou místa, kde návštěvníkům velmi záleží na vnímání svého okolí. Poskytněte jim vizuální potěšení díky vysoce kvalitnímu osvětlení, které neoslňuje a které ukazuje předměty v jejich nejlepším světle a zvýrazňuje jejich barvu a strukturu. S pomocí stropních panelů, které pohlcují ozvěnu, vytvořte neuspěchanou, klidnou atmosféru.

 

Haly a lobby se s OneSpace proměňují v poklidné společenské prostory. Zářivé, přívětivé prostředí vytváří příjemnou atmosféru, ve které si sednete a popovídáte. Vylepšená akustika a konzistentní osvětlení pomáhá déle se soustředit bez únavy.

 

Zasedací místnosti a recepce díky elegantnímu vzhledu OneSpace působí tím správným dojmem. Jeho jasné osvětlení připomíná denní světlo a pomáhá lidem déle konverzovat bez vyčerpávajícího namáhání očí.

Nákres prezentačního prostoru automobilů, ve kterém je použit světelný Onespace, jedna z mnoha možností, které Onespace nabízí.
Nákres světelného OneSpace užitého v obchodě

Přihlaste se k odběru
novinek

Kontaktujte nás

 

Máte-li jakékoli obchodní otázky týkající se našich profesionálních osvětlovacích systémů, použijte tento formulář.

 

Pro složité dotazy využijte náš detailní formulář