Další značky od

  Pozvedněte úroveň svého hotelu s nastavitelným osvětlením Interact Hospitality


  Maximální úroveň poskytovaných služeb a efektivní řízení všech procesů patří k základním pilířům úspěšného fungování každého hotelu. Jak ale jednoduše vybudovat efektní a kvalitní zázemí, které vám pomůže si udržet zákazníky? Představujeme vám flexibilní osvětlení hotelových pokojů Interact Hospitality, které se přizpůsobí potřebám všech vašich hostů.
  Propojený osvětlovací systém Philips Interact Hospitality je speciální IoT platformou, která je zaměřena na specifické potřeby služeb poskytovaných v hotelích. Vaši hosté se k vám budou rádi vracet jedině v případě, že během svého pobytu zažijí okouzlující a zcela nezapomenutelný zážitek. A právě k tomuto účelu bylo zkonstruováno přizpůsobitelné osvětlení Interact Hospitality.

  Čeho s přizpůsobitelným systémem osvětlení dosáhnete? 


  Vhodně nastavené osvětlení dodá pobytu vašich hostů zcela jiné kouzlo. Světlo totiž dokáže stimulovat jejich smysly ve chvíli, kdy to nejvíce potřebují. Večer a v noci jim naopak zajistí kvalitní odpočinek a spánek.

  Kromě rychlého přenastavení světelných scén v hotelovém pokoji lze pomocí systému Interact Hospitality snadno spravovat také atmosféru celého hotelu. Jednoduše změníte barvu osvětlení fasády a váš hotel se stane atraktivním místem, kam se budou vaši hosté rádi vracet a které budou lidé sdílet na svých profilech na sociálních sítích. Budete si tak snadno budovat dobré jméno.

  Se správně nastavenými propojenými systémy osvětlení, vytápění a klimatizace dosáhnete výrazného snížení elektrické energie v době, kdy se na pokoji nikdo nenachází. Hosté si navíc mohou během svého pobytu kdykoliv vyžádat například vyzvednutí prádla z místnosti jediným dotykem na panelu. Tím je práce zaměstnanců efektivnější a hosté jsou při svém pobytu mnohem méně rušeni.
  Moderní systém osvětlení Interact Hospitality

  Hotel v Singapuru poskytuje hostům jedinečnou atmosféru


  Dosáhnout maximální spokojenosti svých hostů i zaměstnanců se snažili také vedoucí pracovníci pětihvězdičkového hotelu Swissotel The Stamford v Singapuru. Jejich cílem bylo vyjít vstříc všem potřebám hostů a zároveň zvýšit efektivitu práce personálu a minimalizovat provozní náklady. Nový systém navíc měl být schopen plně spolupracovat se všemi automatickými systémy, které již byly v hotelu instalovány. Systém Philips Interact Hospitality byl v tomto případě zcela jasnou volbou.

  Práce systému začíná v hotelu již ve chvíli, kdy se hosté přihlásí na recepci. Klimatizace v pokoji se automaticky nastaví na optimální teplotu a jakmile hosté vejdou do svého hotelového pokoje, instalované senzory zajistí automatické rozsvícení světel. Intenzitu a barvu světla si pak mohou kdykoliv upravit pomocí instalovaného ovládacího panelu.
  Ovládací prvky systému osvětlení Interact Hospitality

  Inteligentní systém osvětlení plně reaguje na potřeby hostů. Například jakmile v noci snímače zachytí pohyb, svítidla se automaticky rozsvítí tak, aby mohli hosté bezpečně dojít tam, kam potřebují, aniž by světlo probudilo ostatní v místnosti.

  Interact Hospitality – systém pro moderní hotely


  Systém inteligentního osvětlení Interact Hospitality posiluje postavení hotelů, které jej využívají. S jeho pomocí společnost poskytující ubytovací služby získává vynikající jméno. Hotel totiž svým hostům poskytuje prostřednictvím osvětlovacího systému maximální možný komfort energeticky účinným a udržitelným způsobem.