Další značky od

Uznávání měst,

která zlepšují životy
s pomocí světla

Program City.People.Light (Město.Lidé.Světlo)

Program City. People. Light. (Město. Lidé. Světlo.) je otevřený program, který vyvíjí, představuje a proměňuje roli městského osvětlení budoucnosti s pomocí odborníků na osvětlení, čímž zlepšuje životy lidí na celém světě.

 

Vše začalo v roce 1996 jako výzkumný projekt, který odhalil ohromný potenciál využití světla v městských prostředích. Výsledky inspirovaly mnoho profesionálů z oblasti osvětlování k tomu, aby vyvinuli nové vzrušující koncepce osvětlení.

 

Mnoho z těchto konceptů dnes mění to, jak naše města vypadají a jak se v nich cítíme v noci. Program se i nadále věnuje odborníkům na osvětlení na celém světě, podporuje kreativní projekty a způsob, jakým přistupují ke vztahu mezi městem, lidmi a světlem.

 

Každý rok se například uděluje ocenění city.people.light jako výraz uznání pro projekty venkovního osvětlení, které toho nejvíce udělaly pro zvýšení spokojenosti svých obyvatel.

City.People.Light (Město.Lidé.Světlo)


Tento program obsahuje různé prvky

Služby a nástroje pro městské osvětlení

 

Zahalte své město světlem. Dodáváme veškeré produkty a s nimi spojené služby, které jsou potřeba k vytvoření a oživení skvělých nápadů osvětlení města a architektury.

Pěkně osvícené náměstí v Ženevě pomocí městského osvětlení Philips.

Případové studie

Kontaktujte nás

 

Máte-li jakékoli obchodní otázky týkající se našich profesionálních osvětlovacích systémů, použijte tento formulář.

 

Pro složité dotazy využijte náš detailní formulář.