Další značky od

Zúčastněte se 
mezinárodní oslavy
městského osvětlení

Soutěž City.People.Light (Město.Lidé.Světlo)

Soutěž o ocenění City.People.Light (Město.Lidé.Světlo) vznikla v roce 2003 z iniciativy společností Philips a LUCI. Jejím cílem je ocenit projekty městského osvětlení, které nejlépe vyjadřují myšlenku pomocí světla znovu zlidštit městské prostředí a najít cesty, které umožní co nejvyšší udržitelnost a vylepší obyvatelnost měst.
Tím, že města oceníme a budeme po celém světě podporovat města, návrháře osvětlení, projektanty měst a architekty, kteří sdílejí tuto vizi městského osvětlení, cena City.People.Light (Město.Lidé.Světlo) celosvětově podporuje to, že se města stávají udržitelnějšími a obyvatelnějšími.

Podívejte se na video z ceremoniálu City.People.Light (Město.Lidé.Světlo) z roku 2014.

 

Prohlédněte si ukázky toho nejlepšího ze soutěže City.People.Light (Město.Lidé.Světlo) z roku 2014.

Podívejte se na video z ceremoniálu City.People.Light (Město.Lidé.Světlo) z roku 2013.

Proč se soutěže zúčastnit?

 

Na této soutěži jde o více než jen o vyhrávání cen – zároveň dostanete šanci celosvětové zviditelnit svou práci a ani tím to nekončí. Představitelé tří vítězných projektů budou mít možnost:

 

  • Setkat se s představiteli 100 měst z celého světa během každoroční akce společnosti LUCI
  • Vidět svůj projekt, jak je propagován a zviditelňován v průběhu ceremoniálu udělování cen na stránkách společností Philips a LUCI, na sociálních sítích a v odborném tisku
  • Zúčastněte se konferencí v průběhu každoročního setkání společnosti LUCI a podělte se o své zkušenosti s kolegy odborníky.
Na pozvání města Guangzhou lidé jedí ve slavnostní jídelně
Nejlepších 20 projektů bude navíc propagováno v každoročním videu z ocenění City.People.Light (Město.Lidé.Světlo). Projekty budou též propagovány na stěně u vstupu na vyhlášení vítězů, a to včetně jmen městských designérů, kterou spatří představitelé asi 100 měst z celého světa.

Vítězové soutěže za rok 2014

7. listopadu 2014 získalo německé město Lipsko na 12. výročním ceremoniálu v chorvatském Dubrovníku první cenu za městskou regeneraci náměstí Richarda Wagnera. Za tento návrh osvětlení byla oceněna společnost, která jej navrhla, ateliér Licht Kunst Licht Bonn/Berlin.

 

Další informace

Cena veřejnosti

Cena veřejnosti představuje nové ocenění. Pro svého favorita v kategorii městského osvětlení může hlasovat i veřejnost. O tuto novou cenu se uchází 16 projektů ze soutěže City.People.Light (Město.Lidé.Světlo), které byly vybrány nezávislou profesionální porotou.

 

Váš hlas se počítá – řekněte nám, který z projektů městského osvětlení je vaším osobním favoritem.

Hlasování o Ceně veřejnosti začíná v srpnu 2015.

Mnoho soutěžních projektů na jedné fotografii

Kontaktujte nás

 

Máte-li jakékoli obchodní otázky týkající se našich profesionálních osvětlovacích systémů, použijte tento formulář.

 

Pro složité dotazy využijte náš detailní formulář.