Zúčastněte se 
mezinárodní oslavy
městského osvětlení

Soutěž City.People.Light (Město.Lidé.Světlo)

Soutěž o ocenění City.People.Light (Město.Lidé.Světlo) vznikla v roce 2003 z iniciativy společností Philips a LUCI. Jejím cílem je ocenit projekty městského osvětlení, které nejlépe vyjadřují myšlenku pomocí světla znovu zlidštit městské prostředí a najít cesty, které umožní co nejvyšší udržitelnost a vylepší obyvatelnost měst.
Tím, že města oceníme a budeme po celém světě podporovat města, návrháře osvětlení, projektanty měst a architekty, kteří sdílejí tuto vizi městského osvětlení, cena City.People.Light (Město.Lidé.Světlo) celosvětově podporuje to, že se města stávají udržitelnějšími a obyvatelnějšími.
Více informací o soutěži pro rok 2015 najdete v brožuře na této straně, nebo na přihlášce.

Podívejte se na video z ceremoniálu City.People.Light (Město.Lidé.Světlo) z roku 2014.

 

Prohlédněte si ukázky toho nejlepšího ze soutěže City.People.Light (Město.Lidé.Světlo) z roku 2014.

Podívejte se na video z ceremoniálu City.People.Light (Město.Lidé.Světlo) z roku 2013.

Proč se soutěže zúčastnit?

 

Na této soutěži jde o více než jen o vyhrávání cen – zároveň dostanete šanci celosvětové zviditelnit svou práci a ani tím to nekončí. Představitelé tří vítězných projektů budou mít možnost:

 

  • Setkat se s představiteli 100 měst z celého světa během každoroční akce společnosti LUCI
  • Vidět svůj projekt, jak je propagován a zviditelňován v průběhu ceremoniálu udělování cen na stránkách společností Philips a LUCI, na sociálních sítích a v odborném tisku
  • Zúčastněte se konferencí v průběhu každoročního setkání společnosti LUCI a podělte se o své zkušenosti s kolegy odborníky.
Na pozvání města Guangzhou lidé jedí ve slavnostní jídelně
Nejlepších 20 projektů bude navíc propagováno v každoročním videu z ocenění City.People.Light (Město.Lidé.Světlo). Projekty budou též propagovány na stěně u vstupu na vyhlášení vítězů, a to včetně jmen městských designérů, kterou spatří představitelé asi 100 měst z celého světa.

Vítězové soutěže za rok 2014

7. listopadu 2014 získalo německé město Lipsko na 12. výročním ceremoniálu v chorvatském Dubrovníku první cenu za městskou regeneraci náměstí Richarda Wagnera. Za tento návrh osvětlení byla oceněna společnost, která jej navrhla, ateliér Licht Kunst Licht Bonn/Berlin.

 

Další informace

Cena veřejnosti

Cena veřejnosti představuje nové ocenění. Pro svého favorita v kategorii městského osvětlení může hlasovat i veřejnost. O tuto novou cenu se uchází 16 projektů ze soutěže City.People.Light (Město.Lidé.Světlo), které byly vybrány nezávislou profesionální porotou.

 

Váš hlas se počítá – řekněte nám, který z projektů městského osvětlení je vaším osobním favoritem.

Hlasování o Ceně veřejnosti začíná v srpnu 2015.

Mnoho soutěžních projektů na jedné fotografii

Kontaktujte nás

 

Máte-li jakékoli obchodní otázky týkající se našich profesionálních osvětlovacích systémů, použijte tento formulář.

 

Pro složité dotazy využijte náš detailní formulář.

You are now visiting our Global professional lighting website, visit your local website by going to the USA website