Další značky od

Další kapitola
městského osvětlení

Výzkum City.People.Light (Město.Lidé.Světlo)

Nechte se inspirovat světlem. Výzkum City.People.Light (Město.Lidé.Světlo) nabízí pohled na nejnovější a budoucí vývoj městského osvětlení. Výzkumný program získává data od architektů, projektantů a kreativních vedoucích a zkoumá, jak budou v budoucnosti města vypadat a jak se v nich budeme cítit.

 -

Nejnovější výsledky výzkumného programu jsou publikovány v knize obsahující rozhovory s odborníky, klíčové trendy a inspirativní koncepce osvětlení, které jsou výsledkem našich workshopů Create the Livable City.

 -

Letmý pohled na tento špičkový souhrn pomůže trochu osvětlit osud evropských měst, jak ze socio-kulturního pohledu, tak i z pohledu městského osvětlení.

 -

Publikaci o výzkumu City.People.Light z roku 2014 najdete ve specializovaných knihkupectvích po celém světě, můžete ji zakoupit na Amazon.com nebo se podívejte na speciální verzi ve formátu flipbook. Podívejte se také do sekce ke stažení.

Nákres z výzkumné publikace city.people.light (město.lidé.světlo)

Rozhovory s odborníky

 

Jste připraveni nechat se poučit? Kniha obsahuje rozhovory s uznávanými představiteli, odborníky z oboru a předními specialisty zabývajícími se projektováním měst, architekturou a plánováním.

Rozhovor s odborníkem

Základní publikace Urban Futures

 

Představujeme vám základní publikaci Urban Futures: referenční nástroj celého programu city.people.light. Objevte více o tomto praktickém analytickém nástroji a o tom, jak ho můžete využít k přesnému stanovení vaší osvětlovací strategie.

Odborník vysvětluje základy budoucnosti města

Workshopy  

 

Zjistěte více o světelných návrzích, které byly vytvořeny na workshopech Create the Livable City. Tyto akce byly pořádány v šesti evropských městech a navštívilo je několik nejvyhlášenějších evropských městských projektantů a krajinných architektů.

Žena vytváří nákres během workshopu

Marco Bevolo

 

Marco je odborník v oblasti strategického plánování, výzkumu lidí a budoucnosti měst. Je zakladatelem společnosti Marco Bevolo Consulting a původně byl ředitelem centrály Philips Design v Nizozemsku.

 

Přednášel na Wharton Business School, Temasek Polytechnic Singapore, Istituto Europeo di Design, Fashion Institute Arnhem, a na University of Tilburg v Nizozemsku.

 

Mezi jeho úspěchy patří dvě ocenění ESCOMAR za nejlepší příspěvek na konferenci a ocenění Emerald Literati Award for Excellence. Je členem Asociace profesionálních futuristů.

Autoři knihy
Tapio

Tapio Rosenius

 

Tapio je zakladatelem společnosti Lighting Design Collective, která se specializuje na řešení architektonického osvětlení a světelné umění, má jedinečně propojené portfolio, které zahrnuje výtečné služby jako například tvorbu digitálního obsahu, tvorbu osvětlovacího softwaru a strategie projektování. Společnost má sídlo v Madridu, Londýně & Helsinkách a díky síti spolupracovníků funguje mezinárodně.

Tapio, původem z Finska, je návrhář a umělec, jehož díla byla realizována ve více než 25 zemích. Byla též oceněna velkým počtem cen z oblasti návrhů osvětlení a umění.


Tapio má magisterský titul v oblasti přírodních věd z UCL Bartlett University v Londýně a Medianomi ve světelném návrhářství z TTVO ve Finsku. Pravidelně přednáší na architektonických a návrhářských akademiích a odborných akcích.

Kontaktujte nás

 

Máte-li jakékoli obchodní otázky týkající se našich profesionálních osvětlovacích systémů, použijte tento formulář.

 

Pro složité dotazy využijte náš detailní formulář.