Další značky od

Událost roku v oblasti
učení se o světle

Workshop Vytvořte město, ve kterém stojí za to žít

Přidejte se k nové generaci odborníků na osvětlení. Workshop Create the Livable City (Vytvořte město, ve kterém stojí za to žít) se koná každoročně. Architekti a městští projektanti na něm diskutují o roli osvětlení v rozvoji měst.

 -

Tyto workshopy, zaměřené na společný design, již přivedly dohromady více než 150 architektů, městských projektantů a představitelů měst v naprosto rozdílných prostředích po celé Evropě.

Workshop na téma Město, ve kterém stojí za to žít, organizovaný společností Philips v Kodani

Podívejte se na video z workshopu v roce 2014


Podívejte se na vrcholné momenty s návrhy osvětlení a instalacemi z workshopu Vytvořte město, ve kterém stojí za to žít z roku 2014 v Berlíně

Co mohu očekávat?

 

Díky tomuto workshopu máme možnost vidět budoucnost městské Evropy očima městských projektantů. Účastníci jsou vyzváni, aby si s použitím základní publikace Urban Future představili, vytvořili a zrealizovali koncept osvětlení v modelové instalaci jako vodítko.

Jeho formát obvykle obsahuje:

· Výzkumný seminář

· Panelovou diskusi

· Praktický workshop

· Modelový návrh

· Představení modelové instalace účastníky.

Na světelném workshopu v Bratislavě se experimentuje se světlem

Základní publikace Urban Futures

 

Matice Urban Future je praktický nástroj, který vám usnadní definovat si vlastní světelnou strategii. Obsahuje různé scénáře osvětlení. Tato matice spojuje socio-kulturní motivace se strategiemi měst. Následuje představení 16 realizovatelných scénářů Urban Futures. Tyto narativy mají za výsledek 16 různých možností, jakými způsoby se mohou města v budoucnosti vyvíjet.

Odborník vysvětluje základy budoucnosti města

Zúčastněte se workshopu Vytvořte město, ve kterém stojí za to žít 2015.

 

Náš další workshop se bude konat v létě 2015 v Paříži. Jestliže se chcete zúčastnit, kontaktujte prosím svého místního zástupce společnosti Philips. Detailní informace o workshopu a jeho program najdete na stránkách Create the Livable City.

Velká skupina lidí diskutuje před pěkně osvětlenou budovou ve městě Turnhout v Belgii na workshopu organizovaném společností Philips.

Kontaktujte nás

 

Máte-li jakékoli obchodní otázky týkající se našich profesionálních osvětlovacích systémů, použijte tento formulář.

 

Pro složité dotazy využijte náš detailní formulář.