Právě navštěvujete webové stránky společnosti Philips lighting. K dispozici je lokalizovaná verze.
Návrhy

  Využijte kancelářské osvětlení na maximum díky slotu na čidlo s možností modernizace

  Rychlá a jednoduchá výměna čidel


  Sloty na čidla ve svítidlech Philips byly dosud jejich nedělitelnou součástí. Modernizace technologie čidel pomocí výměny za nová nebo jiná čidla proto byla téměř nemožná nebo velmi nákladná. Tato skutečnost mohla svítidlům i omezovat životnost.
  Tento problém se nám podařilo vyřešit. Pro všechna naše profesionální kancelářská svítidla jsme vyvinuli slot na čidla s možností modernizace. Jeho unikátní funkce umožňuje rychlou a snadnou výměnu stávajících čidel. S tímto řešením jsou naše svítidla připravena na budoucnost a během jejich dlouhé a bezporuchové životnosti je možné jejich čidla kdykoli vyměnit.
  Přisazené svítidlo TrueLevel

  Design umožňující bezproblémovou integraci

  Široká řada svítidel a systémů

   

  Sloty na čidla s možností modernizace je možné integrovat i do nejběžnějších kancelářských svítidel Philips. Integrace je samozřejmě možná i s kabelovými a bezdrátovými systémy Interact Office a se systémem SpaceWise.

  FlexBlend, zapuštěné

  FlexBlend, zapuštěné

  Majitelé kanceláří a pracovníci, kteří mají na starosti osvětlení, hledají kvalitní a přitom úsporná světla, která splňují všechny normy a nařízení. Naše svítidla jsou konstruována tak, aby tyto potřeby splňovala, a umožňují majitelům úplnou optimalizaci provozu osvětlovacích systémů. Jsou vhodná pro kanceláře a investice do nich se vrátí.

   

  Další informace

  PowerBalance gen2

  PowerBalance gen2

  Co se týká osvětlení kanceláří pomocí LED svítidel, jsou lidé většinou ochotni investovat do trvalé udržitelnosti, pokud se jim jejich investice vrátí. Systém současně musí splňovat normy pro osvětlení kanceláří, aby dokázal zajistit příjemné pracovní prostředí.

   

  Další informace

  TrueLine

  Závěsné svítidlo TrueLine

  Architekti potřebují osvětlovací řešení, které odpovídá architektuře interiéru nemovitosti, na které pracují. Chtějí výrobky s elegantním designem a vysokou intenzitou osvětlení.

   

  Další informace

  TrueLevel

  Závěsné svítidlo TrueLevel

  Od dnešních svítidel se toho chce mnohem víc než jen světlo. Ideální kancelářské svítidlo musí být úsporné a připravené na budoucnost. Musí být připraveno na propojení s ovládacími prvky a systémy osvětlení.

   

  Další informace

  Interact

  Interact Office

  Chytré osvětlení kanceláří spravované softwarem Interact Office může kancelářským budovám přinést cenné úspory a současně zajistit produktivnější a pohodlnější pracovní prostředí.

   

  Další informace

  Spacewise

  SpaceWise – flexibilní osvětlení pracovního prostoru

  SpaceWise je flexibilní systém LED osvětlení se zabudovaným bezdrátovým ovládáním, který umožňuje rozdělit kancelář do různých světelných zón.

   

  Další informace

  Kontaktujte nás


  Pokud se chcete dozvědět víc o kancelářském osvětlení, které podporuje zdravé a pohodové pracovní prostředí, použijte tento formulář.