Právě navštěvujete webové stránky společnosti Philips lighting. K dispozici je lokalizovaná verze.
Návrhy

  Ještě lepší zážitek při oblíbeném sportu

  Nabízíme nejnovější LED systémy sportovního LED osvětlení poskytující kompletní řešení osvětlení s bezdrátovým systémem ovládání PerfectPlay s integrovanými LED světlomety pro všechny typy venkovních sportů se zohledněním požadavků od nejmenších až po nejkomplexnější zařízení pro venkovní sporty.

  Osvětlení fotbalového hřiště

   

  Vzhledem k tomu, že se rekreační fotbal hraje zpravidla večer, účinné osvětlení maximalizuje možnost zúčastnit se hry. I když bude úroveň osvětlení zřetelně nižší než u vysílaných zápasů, kvalita osvětlení by měla zůstat vysoká z hlediska jednotnosti, vizuálního pohodlí a omezení rušivého světla, zejména v obytných čtvrtích, kde se zařízení pro volnočasové sporty obvykle nacházejí.

  Fotbalová světla – LED světlomety

  Hokejová světla

   

  Kvalitní osvětlení je zásadně důležité pro sporty, jako je hokej, kde se očekává, že hráči rychle zareagují na malý, ale rychle se pohybující puk. Tento aspekt hry vyžaduje jednotnou distribuci světla a teplotu chromatičnosti odpovídající dennímu světlu.

  Hokejové osvětlení – osvětlení pomocí LED světlometů

  Osvětlení tenisového kurtu

   

  Při osvětlování tenisového kurtu je cílem zajistit dobrou viditelnost umožňující hráčům i divákům sledovat průběh hry. Míč by měl být bez ohledu na polohu a rychlost vždy jasně viditelný.

  Osvětlení tenisového kurtu – osvětlení pomocí světlometů

  Osvětlení ragbyového hřiště 

   

  Osvětlení by mělo zajišťovat jednotné ozáření celého hřiště. Mělo by také zajišťovat, že je vidět celý let míče a současně zajišťovat dobrý výhled hráčům, rozhodčím a divákům.

  Měla by být věnována péče tomu, aby světlomety umístěné za obrysy střechy hlavní tribuny nevrhaly stíny na hřiště.

  Osvětlení pomocí LED světlometů pro ragbyové hřiště – osvětlení pomocí světlometů

  Světla pro atletické stadiony

   

  Dobrá viditelnost pro sportovce, rozhodčí i ostatní v týmu jim umožňuje jasně vidět všechno, co se děje v soutěžní nebo tréninkové zóně, takže mohou podávat nejlepší výkon nebo vydávat správná rozhodnutí. Diváci by měli mít možnost sledovat výkony sportovců na hřišti, ale měli by mít také možnost sledovat další dění ve svém bezprostředním okolí. Osvětlení by také mělo divákům umožňovat bezpečný vstup do sportovního areálu a jeho bezpečné opuštění.

  Sportovní osvětlení – atletické stadiony

  Osvětlení golfového hřiště

   

  Označení vzdálenosti musí být zřetelně viditelné a hráč musí být schopen sledovat let míče. Zatímco odpaliště míčků budou vyžadovat samostatné osvětlení, mělo by existovat dobré osvětlení po plné délce povrchu golfového hřiště.

  Osvětlení pomocí LED světlometů pro golfová hřiště – osvětlení sportovišť

  Osvětlení hřiště

   

  Hřiště určená pro více sportů by měla zajišťovat, že navrhované osvětlení bere v úvahu potřeby všech různých sportů. Je nutné věnovat péči tomu, aby design světel zajistil jednotnost požadovaného osvětlení a minimalizoval oslnění a světelné znečištění.

  Osvětlení sportovního hřiště – osvětlení pomocí LED světlometů

  Osvětlení softballového/baseballového hřiště

   

  Rychlé sporty jako baseball nebo softball vyžadují vysoké úrovně osvětlení, aby bylo možné rychle reagovat a sledovat let míčku. Většina rychlých akcí se odehrává v přesně stanoveném vnitřním poli, které vyžaduje značně vyšší osvětlenost a celkovou jednotnost než větší venkovní pole.

  Osvětlení baseballového hřiště – softballová světla

  Získejte flexibilitu a kontrolu nad osvětlením s PerfectPlay
   

  Nejzajímavější výrobky

  Chcete se dozvědět více?

   

  S případnými dotazy se obraťte na lokální kontakt.