Další značky od

Nové svítidlo z řady
osvětlení dětského pokoje

Dekorativní nápady k osvětlení dětského pokoje

 

Při výzdobě dětského pokoje je nejdůležitější vytvořit prostředí, které nedodá dítěti pouze pocit bezpečí, ale také ho opravdu zajistí. Bohužel zajistit pro dítě kreativní a zároveň bezpečné prostředí je vždy nesnadný úkol. Proto Philips vytvořil speciální řadu osvětlení do dětského pokoje, která není pouze krásná a zábavná, ale také bezpečná pro děti. Děti se mohou bez obav svítidel dotýkat, držet je a hrát si s nimi.

Decoration

Posviťte jim do říše snů

Ve dne ložnice, v noci magické místo! S malou pomocí technologie Philips LED prozáří tým superhrdinů, překrásných princezen a dalších kamarádských postaviček dětské pokojíčky, oživí všechny pohádkové příběhy a udělá hry legračnějšími a usínání zábavně jednoduché.

Zábavné baterky

Philips barevné baterky děti doprovodí kdykoliv se potřebují vydat do temné noci. Baterky se jednoduše ovládají, v malých dětských rukou se dobře drží a dobře padnou do kapsy od pyžámka.
get-inspired-stir-up-thumb-01

Uklidňující stolní lampičky
Co by mohlo být pro dítě více uklidňující, než mít svého oblíbeného superhrdinu nebo Disney princeznu na dosah ruky při čtení večerní pohádky?


Kdo řekl, že večerní pohádky musí být předčítané z knihy? Ohromte své dítě a vyprávějte mu vzrušující příběh s Philips nočním světlem a projektorem v jednom.

Bezpečnost především!
Pokud se jedná o dětskou bezpečnost, nikdy nejsou další opatření zbytečná. Takto to alespoň cítíme my. Proto jsou Philips svítidla:

Bezpečí pod peřinou s lampičkami SoftPal
SoftPal jsou přenosné lampičky, které pomohou dětem se v noci cítit bezpečně. Jemné světlo osvětlí tmavé kouty a vyžene všechny příšery. Lampičky SoftPal jsou měkké, mačkatelné, roztomilé a stvořené k přenášení. Jsou přímo ideálním doprovodem pro noční výpravy do říše snů.

1. vyrobena z bezpečných materiálů

2. nerozbitná

3. dodávaná s extra silným nabíjecím kabelem

4. vždy chladná na dotek díky LED světelné technologii

5. odpovídající nejpřísnějším bezpečnostním regulím

 

Populární produkty

© Disney 2015