Další značky od

Objevte naše
Disney a Marvel
dětská svítidla

Softpaly


Seznamte se se Softpaly: našimi bezpečnými, měkkými, roztomilými svítícími kamarády. Zaženou tmu a pomohou dítěti se v noci cítit bezpečně. Nebo je můžete vzít s sebou při noční cestě do koupelny.

Nejlepší postavičky


Pozdravte Mickeyho, Minie a Pu. Budou dávat na vašeho malého pozor, zatímco budou pohodlně sedět za jeho postýlkou. Jemně prozáří temnotu v každém pokojíčku. Když je čas na večerní pohádku, mohou se k vám tulit a jemně osvětlovat stránky příběhu. Je tak bezpečné a snadné je přenášet. Nabíjí se pak umístěním do své základny.


Svítilny

Seznamte se také se svítilnami Olafa, Sofie, Elsy, vždy odvážného Spidermana a dalších. Přenosné světlo, které můžete vždy pomazlit, vzít s sebou a hrát si s ním.
 

Cool characters

 

Say hello to Mickey, Minnie and Winnie. They will keep an eye on your little one while comfortably sitting beside the bed. A bit bigger in size, gently glowing away the darkness. And when it’s time for a bedtime story, they can cosily sit next to you, gently lighting up the pages full of adventures. Safe to carry around, easy to charge in their base.

Battery driven newbies

Also get to know the newbies Olaf, Sofia, Elsa and the always courageous Spider-man. Portable lights that can be cuddled, carried around and played with. Made out of soft and squeezable silicon material. Battery driven and after 5 minutes the light will automatically go off, to save battery.

Mickey noční kamarád

 
Už jste se seznámili s Mickeym nočním kamarádem? Stolní lampička s nočním indikátorem. Když se tlačítko s měsíčkem na jeho bříšku rozsvítí, je čas jít spát. Když se však rozsvítí tlačítko se sluníčkem, je čas začít den.

Stisknutí jeho měkké hlavičky se Mickey rozsvítí teplým světlem ideálním ke hraní nebo čtení večerní pohádky. Jeho používání je pro děti jednoduché a je to ideální společník k postýlce.
 

Podívejte se na světýlka   Více informací

Noční světla se senzorem


Děti sní o pohádkových místech nebo rytířských dobrodružstvích… ale ždy pak přijde čas vylézt z postýlky a vypravit se na malou procházku do koupelny nebo už prostě začít nový den.

Philips Noční světlo se senzorem zaznamená jednoduše okolní pohyb a rozsvítí se. Jemně osvítí tmu teplým bílým světlem a protože se jedná o svítidlo fungující na baterie, můžete ho umístit kdekoliv.

Závěsná svítidla

 

Philips závěsná svítidla dodávají dětskému pokuji kouzelný nádech. Postavičky z populárních Disney a Marvel příběhů vytváří na zdi obrázky a stíny. Díky tomu vytváří dětem hravé kouzelné prostředí, kde mohou rozvinout své sny a fantazie.

Projekční baterky a noční svítidla


Sněte o svém vlastním Disney nebo Marvel příběhu, který se odehrává na stropě pokojíčku. S našimi projekčními baterkami se každý pokojíček stane kouzelným. Vyberte si mezi uklidňujícím nočním světlem nebo přepněte na projektor obrázků a zapněte jeden ze tří disků k promítnutí různých Disney nebo Marvel obrázků.

Nástěnná a stropní svítidla

 
Naplňte dětský pokoj světlem a barvami s těmito jednoduchými, bezpečnými a zábavnými stropními svítidly. Vzhled svítidel je opravdu nápaditý a díky známým postavičkám pozdvihnou každý dětský pokoj.

Baterky

 
Každé objevitel a snílek někdy potřebuje někoho, kdo ho povede. Tyto roztomilé malé baterky dětem pomohou najít cestu ve tmě, aby bylo jejich dobrodružství ještě větší a lepší.

Projekční baterky


Philips Disney projekční baterky okouzlí vaše děti kouzelnými příběhy. Dejte kolečko do projektoru a přehrajte si barevné a zábavné filmové scény na vaší zdi nebo použijte baterku během nočních dobrodružství.

Stolní lampičky


Kdokoliv řekl, že dělání domácích úkolů nemůže být legrace, pravděpodobně neviděl naše nové dětské stolní lampičky. Nechte rozličné dětské postavičky, aby posvítily dětem na jejich úkoly a pomohly jim se díky příjemnému studenému bílému světlu se správně koncentrovat. Lampičky jsou šetrné k životnímu prostředí a odolné vůči poškození. Jejich ohybné krky umožnují nastavení do jakékoliv pozice dle potřeby.

Stolní lampičky


Kdokoliv řekl, že dělání domácích úkolů nemůže být legrace, pravděpodobně neviděl naše nové dětské stolní lampičky. Nechte rozličné dětské postavičky, aby posvítili dětem na jejich úkoly a pomohli jim se díky příjemnému studenému bílému světlu se správně koncentrovat. Lampičky jsou šetrné k životnímu prostředí a odolné vůči poškození. Jejich ohybné krky umožnují jejich nastavení do jakékoliv pozice dle konkrétní potřeby.


© Disney 2015