Další značky od

Dějte své dítě
večer spinkat

Probouzí se Vaše dítě příliš brzy?
Mickey noční kamarád zažene problémy dětí se spaním.

 

Jako rodiče pravděpodobně máte jeden hlavní cíl, uspat večer své dítě. Bohužel 46 % batolat a malých dětí má problémy s večerním usínáním a příliš brzkým ranním vstáváním. Philips jako klíč pro řešení tohoto problému podporuje pravidelnost návyků spojených se spaním. Mickey noční kamarád je pomocník, který pomůže rodičům jednou pro vždy naučit své děti krásně a dlouho spinkat.

get-inspired-sleep-thumb-01

Dětské problémy se spánkem


Existuje spousta věcí, kvůli kterým chce vaše dítě ráno vstát příliš brzy. Možná je vaše dítě nemocné, trápí ho roztoucí zoubky, stále si zvyká na spaní ve velké postýlce… ale pokud se vaše dítě pravidelně budí příliš brzy, možná potřebujje pomoct s vnímáním času.

Vnímání času dětmi


"Půjdeme zítra", "Až se vyspinkáš", "Počkej chviličku"… pro malé děti do věku 4 let je to vždy pochopitelné asi jako by jste na ně mluvili čínsky. Čas je pro všechny malé děti zvlášní a těžko uchopitelný pojem, který začnou chápat lépe až kolem 6 let. Děti vstávají ráno kdykoliv je napadne, hlavně protože není jasně dané, kdy vstávat mají. Jak by také mohly, když ještě neumějí číst.

Mickey noční kamarád


I když se vnímání času Vašeho dítěte teprve utváří, nemusí být vůbec těžké mu vysvětlit, kdy má jít do postýlky a kdy má vstávat. Všechno co potřebují je záchytný bod, který jim napoví. Mickey noční kamarád dětem vždy rád pomůže.

 

get-inspired-sleep-thumb-02
get-inspired-sleep-thumb-03
get-inspired-sleep-thumb-04

Perfektní pomoc pro dobrý spánek
Mickey noční kamarád je nejlepší pomocník, který pomůže dětem vnímat běžící čas během dne a v noci:

 
  • Využijte jednoduché ovládání k nastavení Mickeyho hodin podle toho, jak potřebujete svému dítěti určit čas ke spánku.

  • Během doby, kdy mají děti spinkat, se pravé tlačítko s měsíčkem na bříšku rozsvítí. Řekněte dětem, že když vidí rozsvícený měsíček, je potřeba ještě spinkat.

  • Když je již čas vstát, levé tlačítko na Mickeyho bříšku zobrazující sluníčko se rozsvítí.

    Nechce se ještě maličkému spát? Jednoduše zmáčkněte Mickeyho hlavu a rozsvítí se příjemné teplé bílé světlo, u kterého si přečtete před spaním ještě pohádku.

Navrženo s ohledem na bezpečnost
Philips se stará o bezpečnost vašich dětí. Proto pro nás bylo nejdůležitější prověřit a zaručit, že je Mickey opravdu bezpečný a Vaše dítě si s ním může bez obav hrát.

- odolný vůči pádu
- vždy chladný na dotek díky technologii LED
- dětksý zámek (znemožňuje, aby Vaše dítě omylem změnilo nastavení lampičky)

 

 

 Užijte si svůj spánek!

Populární produkty

© Disney 2015