Další značky od

Inspirujte se osvětlením do dětského pokoje

Nechte Mickey nočního kamaráda, aby pomohl dětem dobře spát

 
Pro děti je čas velice náročný pojem k pochopení. Rodiče si ale vždy přejí, aby jejich maličký spal celou noc až do rána. Philips si uvědomuje důležitost kvalitního dlouhého spánku malých dětí a nezbytnost předspánkového rituálu. Proto jsme vyvinuly lampičku, která pomůže dětem usínat a spát klidně tak dlouho, jak si rodiče přejí.

Zjistěte, jak lampička povzbudí dětskou představivost během hraní

 
Dětský pokoj je pro děti bezpečným místečkem ke hraní a také místem, kde se jejich sny stávají skutečností. Světlo může být klíčem, který pomůže udržet vše v rovnováze. Můžete dítěti dopřát v noci pocit bezpečí a zároveň mu vytvořit kouzelné prostředí podporující jeho fantazii. Zjistěte, jak můžete pro své děti takové prostředí vytvořit se svítidly Philips do dětského pokoje.

Nechte hrdiny vašich dětí rozsvítit jejich představivost

 
Rozsviťte představivost dětí i jejich pokojíčky s inspirativními svítidly Philips do dětského pokoje. Povzbuďte dětskou představivost a nechte je vstoupit do světa Spidermana, Hulka, Kapitána Ameriky, Iron Mana a dalších… Podívejte se, jak jednoduchý paprsek světla dokáže stvořit nekonečnou říši možností.
© Disney 2015