Další značky od

Seznamte se se všemi
postavičkami na našich Disney svítidlech

Nechť tě provází síla


Star Wars je epický vesmírný příběh o boji dobra se zlem, který se odehrává velmi dávno ve vzdálené galaxii. Příběh vypráví o válce mezi zlým Galaktickým impériem vedeným císařem Palpatinem a velitelem Darth Vaderem a dobrými rytíři Jedi, ochraňující alianci rebelů a podporují povstání proti Impériu. V bitvě o galaxii využívají obě strany sílu, mystické energetické pole, které nás všechny obklopuje a drží galaxii pohromadě.

Yoda

 
Yoda je nejstarším mistrem řádu Jediů, se kterým po mnoho staletí vyháněl z galaxie zlo. Pomáhá mladému Luku Skywalkerovi na jeho cestě k síle a pomáhá mu stát se rytířem Jedi. I když je malý vzrůstem, je velký svou silou. Yoda nám ukazuje, že všechno je možné. "Buď něco dělej, nebo nedělej - pokusy neexistují."

Lord Darth Vader

 
Tento hrdina Jedi Anakin Skywalker byl sveden na cestu zla temnou stranou síly a stal se zlým sitským Lordem Darth Vaderem. Jako služebník císaře Palpatina se nezastaví před ničím ve své snaze zničit všechny rytíře Jedi, alianci rebelů a zajmout naše hrdiny Luka a Leu.

Stormtrůpři

 
Stormtrůpři jsou elitní vojáci Galaktického impéria. Jsou vycvičení k boji za síly Impéria napříč celou galaxií a jsou loajální císaři Palpatinovi a jemu sloužícím velitelům, jako je Darth Vader.

Jen ať sněží


Walt Disney Animation Studios představují epický příběh o dobrodružství v ledovém království. Mladá princezna Anna se sny o lepším životě a odvážný horal Kryštof se dají dohromady, aby našly ledovou královnu Elzu a ukončili její kouzlo. Neustále bojují s živly v bitvě o záchranu království.

Anna

 
Anna je více odvážná a spontánní než distingovaná a dá se říci, že dříve jedná než myslí. Je však tou nejradostnější, nejoptimističtější a nejstarostlivější osobou, kterou kdy potkáte. Se svou nebojácností a povahou, která se nikdy nevzdává, bojuje za ty, které miluje - především za svou sestru Elsu.

Elsa

 
Narozená s krásnou, ale nebezpečnou schopností. Elsa má schopnost stvořit sníh a led a využít ji k překrásným věcem. Jen projevením a zkrocením svých emocí však může ovládnout své schopnosti.

Olaf

 
Olaf miluje vřelé objetí. Byl stvořen Elsinou magickou mocí a je tím nejmilejším sněhulákem, který chodí po horách nad Arendellem.
Disney Frozen video


Tým superhrdinů

 

Jsou to nejlepší Marvelovští hrdinové svolaní dohromady pro boj s padouchy, před kterými by sám žádný hrdina nikdy neobstál. Avengers jsou nejprestižnějším a nejmocnější týmem superhrdinů na světě. Tento unikátní spolek pečlivě vybraných superbytostí, dobrodruhů a bojovníků se zločinem je oddaný chránit planetu před všemi hrozbami.

Houpe se nad městem

 
Spider-Man
Po kousnutí radioaktivním Pavoukem, učení se jak zvládnout své schopnosti a nově nabytou zodpovědnost se Spiderman musí nově přesunout na další úroveň a stát se mistrem ve splétání pavoučích sítí.


Mladík Peter Parker se snaží zvládnout střední školu a zároveň se naučit být superhrdinou. Nick Fury pozve Parkra, aby cvičil v organizaci S.H.I.E.L.D., kde se Petrovo alterego Spider-Man připojí k dalším čtyřem dospívajícím superhrdinům, kterými jsou Nova, White Tiger, Power Man a Iron First.

Nejlepší auta

 
Blesk McQueen
Hvězda pohádky Auta, blesk McQueen je mladý závodník, který miluje jízdu rychlejší než rychlou. Pokud nezávodí, rád tráví čas v městečku Radiator Springs se svým nejlepším kámošem.

Krásné Disney Princezny

Disney Aurora

Šípková Růženka


Krásná Šípková Růženka je milá milující dívka vychovaná třemi vílami v lese. Zde také potká svou pravou lásku, prince.

 

Disney Rapunzel

Princezna Locika

 
Princezna Locika tráví většinu svého života ve věži a život venku si pouze představuje. Když potká Flynna Rychlíka, konečně se její sny stanou skutečností.
Disney Cinderella

Popelka


Popelka je Disneyovskou hrdinkou, kterou mají rády všechny holčičky. Princezna věří, že její sny se splní, pokud nepřestane věřit. S pomocí kouzelné kmotřičky se jí to také podaří.

 

Disney Snowwhite

Sněhurka

 

Nejopravdovější princezna ze všech princezen je Sněhurka. Je to milá a jemná dívka se rty rudými jako růže a pletí bílou jako sníh. Až nalezení pravé lásky jí zachrání život.

 

Miláčkové navždy

 
Mickey
Mickey Mouse miluje dobrodružství a zkoušení nových věcí. Ale i když se mu věci úplně nedaří, je vždy veselý a ke všem kamarádský.
 
Minie
Minie je roztomilá parádnice, která miluje zpěv a tanec. Jen jednu věc na světě miluje víc, miláčka Mickeyho.

Nejpřátelštější medvěd ze všech

 


Pú je milý a zvídavý medvídek. Na dobrodružstvích ve Stokorcovém lese ho vždy doprovází jeho věrní přátelé. Děti na celém světě tohoto roztomilého medvídka a jeho kamarády milují a prožívají s ním všechny jeho příhody již několik generací.

© Disney 2015