Další značky od

Projasňěte dětské hry se svítidly Philips do dětského pokoje

Svítidla s tématikou superhrdinů povzbudí dětskou představivost.


Víme, že je důležité podporovat dětskou představivost a kreativitu. Domov by měl být místem, kde děti opravdu mohou prožít své fantazie a jejich pokoj by měl být k tomu přímo stvořen. Ve skutečnosti není potřeba k podpoře dětské představivosti tak moc. Prostý paprsek světla jim otevře dveře do nového světa... Ve Philipsu pouze nevyrábíme dětské osvětlení, vytváříme portály do světa dětské představivosti.

Play Time

Kdo je oblíbeným hrdinou vašeho dítěte?


Spider-Man, Hulk, Kapitán Amerika, Iron Man… Pro děti tyto nepřekonatelné postavy ožívají nejen na filmových plátnech, ale především v jejich představivosti. Dětský pokoj je místem k úniku do světa snů a představivosti. Je to místo, kde děti mohou být zcela sami sebou a převádět všechny své fantazie k životu.

 

Důležitost osvětlení v dětském pokoji

Jednoduchý paprsek světla na zdi nebo svítidlo zobrazující jejich oblíbené hrdiny je jiskrou, která zažehne dětskou představivost. Z toho důvodu věnujeme tvorbě dětského osvětlení velké úsilí - víme, čím dokáže jedna lampička být pro každé dítě.

Bezpečnost nadevše

Používáme materiály vhodné pro děti, jako je dřevo a netoxické barvy. Zároveň nikdy u našich produktů nenajdete ostré rohy. Všechna naše svítidla využívají LED technologii a jsou díky tomu chladné na dotek, energeticky úsporné a velice odolné.
get-inspired-decorative-thumb-01

Hrdinové v kolekci dětského osvětlení

Miluje vaše dítě Spider-Mana? Nebo je velkým fandou Avengerů? Naše nástěnné a stolní lampičky s živými obrázky Spider-Mana nebo Avengerů přinášejí dětem spoustu radosti. Díky robustnímu provedení jsou svítidla perfektně bezpečná pro zvídavé dětské prstíky.
Pamatujte si: nezáleží na tom, jak moc milují Spider-Mana nebo Avengers, dva největší hrdinové v dětském pokoji jste vy, rodiče.

Populární produkty

© Disney 2015