Další značky od

  Philips LED

  Přejděte na světlo, které je příjemné pro vaše oči

  Proč je péče o oči důležitá

   

  Je čas začít brát péči o oči vážně. Obrazovky svým umělým světlem vládnou našimi životy. Mnoho z nás tráví před obrazovkami více než šest hodin denně. Nejčastějším vedlejším účinkem je únava očí.

   

  Podle globálního průzkumu* si lidé myslí, že žárovky Philips LED jsou pro oči pohodlnější než jiné žárovky. Rodiče hodnotí zrak svých dětí jako důležitější než výsledky ve škole, úroveň stresu a tělesnou kondici. V mnoha zemích přes 50 % lidí považuje péči o oči za důležitou prioritu.

  Proč Philips LED

  Pohoda pro oči – Příjemné světlo od předního světového dodavatele osvětlení

  Příjemné světlo od předního světového dodavatele osvětlení

   

  Nekvalitní osvětlení může způsobovat únavu očí. Se světelnými zdroji Philips LED můžete mít jistotu, že je každá místnost osvětlena tak, jak je to pro péči o oči optimální. Naše LED zdroje vytvářejí světlo bez blikání** a jsou tak pro vaše oči komfortní. Přesně to nakonec od důvěryhodné značky očekáváte.

  Pohoda pro oči – Žádné blikání

  Žádné blikání**

   

  Naši vědci neúnavně pracovali na vývoji nejlepších LED zdrojů bez viditelného blikání**. Vytvořili přísná „kritéria pohodlí“. Ta zaručují, že každý LED zdroj splňuje přísné standardy osvětlení, které jsme všechny testovali, aby zaručovaly komfort pro oči.

  Pohoda pro oči – Vaše oči vám poděkují

  Vaše oči vám poděkují

   

  Mnoho z nás tráví více času uvnitř. Proto je důležitější než kdy dříve, aby váš domov byl správně osvětlen. Světelné zdroje Philips LED na rozdíl od jiných značek neblikají** – proto jsou ideální pro péči o vaše oči. Vyberte si to nejlepší pro sebe, svou rodinu a domov.

  Vyberte si

   

  Světlené zdroje LED značky Philips lze zakoupit v mnoha tvarech a velikostech. Přechod na osvětlení LED je proto snadný. Ušetříte elektřinu, a co je ještě lepší, můžete si zvolit příjemné světlo, které bude příjemné pro vaše oči.

  Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Aenean commodo ligula eget dolor.
  Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Aenean commodo ligula eget dolor.
  *  Tento průzkum provedla organizace OneVoice Connect Research v Červenci 2017. Populace respondentů sestávala z 8000 dospělých osob na 11 trzích. (Polsko, Česká republika, Švédsko, Čína, Německo, Španělsko, Francie, Indonésie, Thajsko, USA, Turecko)
  ** Při PstLM ≤ 0,5 není blikání viditelné.

  Lepší pohoda pro oči

  Tipy pro vás a vaši rodinu

  Pobývejte více venku
  Ukazuje se, že přirozené osvětlení je pro zvyšování pohody pro vaše oči přínosné. Buďte více venku a podporujte v tom i vaše děti. 
  Čtěte a studujte v pohodlí
  Světelné zdroje Philips LED neblikají**. Můžete se soustředit na čtení nebo studium a nemusíte riskovat nadměrné namáhání očí.
  Omezte dobu strávenou před obrazovkou
  Mobilní telefony, počítače, tablety a televize. Životům až příliš mnoha z nás vládnou obrazovky a jejich umělé světlo. Pokud vaše děti tráví příliš času před obrazovkami, je třeba, aby své oči pravidelně na 30 sekund zavřely a nechaly je tak odpočinout.
  Cvičte oční jógu
  Existují jednoduchá jógová cvičení, která pomáhají snížit namáhání očí a zlepšit jejich komfort. Tato cvičení můžete provádět doma.