Další značky od

  Vše, o čem musíte vědět
  bezpečné osvětlení

  Na trhu je dnes mnoho LED světelných zdrojů; Od nízkokvalitních nízkonákladových žárovek až po rafinované značkové výrobky. Při výběru zdroje světla se snažíme vzít v úvahu teplotu barev, množství světla, spotřebu energie ... tak všechny technické aspekty výrobku.

   

  Spotřebitelé však stále ještě moc nevědí o účinku světla na oči.

  I když se rozdíl zdá být neviditelný pro oko, úspora kvality osvětlení může mít vážné důsledky.

   

  Pokud se ukáže, že osvětlení, které jsme zakoupili, není testováno a nesplňuje standardy, můžeme začít během několika měsíců pociťovat negativní důsledky: oční únavu, bolesti hlavy, nevolnost nebo problémy s koncentrací.

   

  Nejdůležitějším standardem, který zajišťuje, že produkty LED nejsou pro nás škodlivé, je fotobiologická bezpečnostní norma. Identifikuje 6 nebezpečí pro oči a pokožku, které mohou vzniknout v důsledku nedostatečného osvětlení. Jednoduše řečeno, splnění této normy zaručuje, že osvětlení nepředstavuje riziko pro oči nebo kůži.

  Musíme si uvědomit, že ne všichni výrobci LED splňují bezpečnostní standardy pro fotovoltaiku, a to i v případě, že je prohlašují. A v důsledku toho - jejich výrobky mohou dlouhodobě ohrozit oči.

   

  Věřte odborníkům - vyberte si testované osvětlení!

   

  Všechny produkty Philips LED jsou laboratorně testovány a jsou v souladu s fotobiologickou bezpečnostní normou.