Další značky od

Disney Závěsné svítidlo

Princess, růžová 717572816 Najít podobné výrobky
Disney
 • Zapněte svou představivost

  71757/28/16
  další informace stáhněte <a href="https://www.download.p4c.philips.com/files/7/717572816/717572816_elr_.pdf" target="_blank">here</a>
  další informace stáhněte here

  Disney

  Závěsné svítidlo

  71757/28/16 Najít podobné výrobky

  Tento krásný, růžový závěsný lustr společností Philips a Disney pod názvem Princess vnese hravé kouzlo do všech dívčích pokojů. Obsahuje oblíbené princezny: Popelku, Sněhurku i Šípkovou Růženku a další a je ozdobené šťastnými srdíčky. Zobrazit všechny výhody

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Zapněte svou představivost

 • Pro děti

  Pro děti

  Svítidlo Philips a Disney pro dětské pokojíčky vytváří prostředí, které děti povzbuzuje v jejich nejoblíbenější zálibě: zábavě a kreativitě! Místo, ve kterém může vaše dítě studovat, hrát si a spát po boku jejich oblíbené postavičky Disney. Toto svítidlo bylo vyrobeno s ohledem na bezpečí dítěte.

 • Ideální pro celkové osvětlení

  Ideální pro celkové osvětlení

  Toto svítidlo společností Philips a Disney pro dětské pokojíčky je dokonalým ústředním prvkem, který vytvoří spoustu světla. Zajišťuje ideální osvětlení pro každodenní činnosti dítěte.

 • Nastavitelná výška při instalaci

  Toto závěsné svítidlo se dodává s dlouhými kabely, které vám přinášejí maximální flexibilitu při instalaci. Zvolte si výšku, která dokonale vyhovuje vašim potřebám.

Zobrazit všechny specifikace

Eco passport - Our environmental product specifications overview

Philips cares about the environment and society at large, and strongly supports eco-design of products.