Návrhy

  Ecomoods

  Nástěnné svítidlo

  Skies, šedá 171848716 Najít podobné výrobky
  • Stylová úspora

   17184/87/16

   Ecomoods

   Nástěnné svítidlo

   17184/87/16 Najít podobné výrobky

   Toto elegantní světle šedé stropní svítidlo Philips vás zve k posezení nad dobrou knihou v příjemném světle. Vydává teple bílé úsporné světlo, které vaší zahradě nebo terase dodá na přitažlivosti. Zobrazit všechny výhody

  Videa

  [trigger to render Video Gallery]

  Obrázky

  Stylová úspora

  • Mimořádně dlouhá životnost žárovky

   Mimořádně dlouhá životnost žárovky

   Součástí balení je žárovka Philips s mimořádně dlouhou životností – až 20 000 hodin.

  • Šetřící energii

   Šetřící energii

   Oproti ostatním běžným žárovkám tato Philips žárovka šetří energii, a tak vám pomáhá šetřit vaše peníze i životní prostředí.

  • Odolné proti vlivům počasí

   Odolné proti vlivům počasí

   Toto venkovní svítidlo Philips je speciálně navrženo pro vlhké venkovní prostředí a prošlo náročnými testy, které zajistily jeho voděodolnost. Stupeň ochrany IP popisují dva údaje: první označuje stupeň ochrany proti prachu a druhý proti vodě. Svítidlo je zkonstruováno s ochranou IP44: je chráněno proti stříkající vodě a jedná se o výrobek, který je nejběžnější a nejvhodnější pro všeobecné venkovní použití.

  • Vyzařuje laskavé teplé bílé světlo

   Vyzařuje laskavé teplé bílé světlo

   Philips Outdoor je řada venkovních svítidel, která vytvářejí nádherně teplé, laskavé osvětlení. Teplota chromatičnosti je nastavena na hodnotu 2700 K. Svítidla poskytují spoustu světla pro jasnou viditelnost, to abyste po pracovní době mohli využívat své venkovní prostory, jak se vám zlíbí, a uvolnit se při pomyšlení na bezpečnou noční zahradu.

  • Vhodné pro instalaci na stěnu nebo na strop

   Vhodné pro instalaci na stěnu nebo na strop

   Toto svítidlo lze instalovat jako nástěnné nebo stropní svítidlo podle vašeho přání.

  • Zvolte si moderní styl

   Toto svítidlo bylo navrženo v Evropě a vyznačuje se jedinečným, charakteristickým designem, který přispěje k vytvoření venkovního prostředí s moderním vzhledem.

  • Zvolte si venkovní stropní svítidla

   Využijte své venkovní prostory naplno prostřednictvím tohoto stropního svítidla, které dokonale osvětlí vchod do domu nebo terasu.

  • Vysoce kvalitní hliník a vynikající syntetické materiály

   Toto svítidlo Philips je vyrobeno speciálně pro venkovní prostory. Je odolné a navrženo pro dlouhou životnost, takže bude vaši zahradu osvětlovat noc co noc. Je vyrobeno z vysoce kvalitního tlakově litého hliníku a vynikajících syntetických materiálů.

  • Snadné nastavení pro každé použití

   Toto svítidlo a instalační prvky jsou určeny pro přímou a jednoduchou instalaci: všechny potřebné praktické nástroje pro začátek jsou přibaleny, například klíč a šroub torx. Přiloženy jsou také přehledné pokyny k místu instalace výrobku a příslušné informace o stupni voděodolnosti podle hodnocení ochrany IP.

  Zobrazit všechny specifikace