Návrhy

  Funkční

  Stropní světlo

  Ozziet CL570, Černá, Ztlumit 8719514432048 Najít podobné výrobky
  • Jedno svítidlo. Dvě světelné zóny. Tři nastavení.

   8719514432048

   Funkční

   Stropní světlo

   8719514432048 Najít podobné výrobky

   Toto elegantní úzké černé stropní svítidlo je vhodné na každý strop. Čisté oblé linie hlavního svítidla jsou zvýrazněny chytrým lineárním okrajovým světlem. Kombinace obou světel vytváří 3 jedinečná nastavení. Výstup hlavního downlightu je chladné světlo 4000k, zatímco lineární okrajové zvýrazňující svítidlo vyzařuje teplé světlo 2700k. Svítidlo je dostupné ve 3 velikostech, takže perfektně zapadne do každé místnosti vašeho domu. Praktická paměťová funkce vám pomůže vyvolat vaše poslední nastavení. Stropní světlo Ozziet vypadá stejně dobře vypnuté jako rozsvícené. Zobrazit všechny výhody

  Videa

  [trigger to render Video Gallery]

  Obrázky

  Jedno svítidlo. Dvě světelné zóny. Tři nastavení.

  S paměťovou funkcí pro vyvolání posledního nastavení.

  • Perfektní relaxace a atmosféra

   Obývací pokoj je srdcem každého domova – místem, kde se scházejí a relaxují rodiny a kde tráví čas se svými hosty. Osvětlení obývacího pokoje nebo ložnice musí být flexibilní a musí se snadno přizpůsobit různým typům použití v průběhu dne. Pečlivé umístění různých zdrojů světla a hra s vrstvením světla také přispívá k vytvoření dojmu prostoru a propůjčuje pokoji světlý vzhled a pocit otevřenosti.

  • Jednoduchý výběr – systém si pamatuje váš oblíbený režim

   Ať už dáváte přednost teplé záři pro útulné večery, nebo jasnému bílému světlu, u kterého se dá lépe soustředit, systém si zapamatuje, co máte nejraději, takže je výběr snadný.

  • Snadná instalace

   Instalace je velmi snadná. Svítidlo stačí bezpečně upevnit nebo zavěsit na zeď či strop, připojit a zapnout.

  • Mimořádně štíhlé provedení

   Štíhlý design vyrovnaný s povrchem je ideální pro nízké stropy.

  • Dvouzónové světlo

   Změna atmosféry v místnosti nikdy nebyla snazší. Dvouzónové stropní LED svítidlo Philips SceneSwitch vám umožní navodit náladu pomocí tří jedinečných nastavení. Kombinace hlavního a lineárního okrajového světla nabízí varianty osvětlení, které se ideálně hodí pro chvíle, kdy si k sobě někoho pozvete, potřebujete se soustředit, nebo se jen prostě chcete cítit příjemně. Obejdete se i bez stmívače a není třeba nic montovat – na všechno vám stačí váš stávající vypínač.

  Zobrazit všechny specifikace
  • Navrženo pro pohodlí vašich očí. Podrobnosti o výrobcích a informace o blikání, stroboskopickém efektu a dalších kritériích naleznete na adrese www.philips.com/eyecomfort.