Další značky od

  LED

  Svíčka

  2, 3 W (14 W), E14, Plamen, Nestmívatelné 8718696767450 Najít podobné výrobky
  • Navržena, aby byla vidět

   8718696767450
   další informace stáhněte here

   LED

   Svíčka

   8718696767450 Najít podobné výrobky

   Představujeme novou řadu svítidel Philips Vintage LED – řadu, která připomíná známé klasické žárovky. Svítidla vynikají především jako výrazné stylové prvky, které interiéru dodávají nostalgický nádech. Zobrazit všechny výhody

  Videa

  [trigger to render Video Gallery]

  Obrázky

  Navržena, aby byla vidět

  Krásné zapnuté i vypnuté

  • Mimořádně hřejivé světlo

   Mimořádně hřejivé světlo

   Teplota barvy této žárovky je 2 000 K a navozuje tak výjimečně klidnou a intimní atmosféru. Tato žárovka je ideální pro domácí osvětlení.

  • Dlouhá životnost žárovek – až 15 let

   Dlouhá životnost žárovek – až 15 let

   Díky životnosti až 15 000 hodin nemusíte měnit žárovky tak často a můžete si užívat perfektní řešení osvětlení až více než 15 let.

  • Lepší pro vaši peněženku i pro planetu

   Lepší pro vaši peněženku i pro planetu

   V porovnání s klasickými žárovkami dosahuje technologie LED až 80% úspory. Zaplatí se a šetří peníze rok co rok. Pomáhá také chránit životní prostředí.

  • Navrženo pro pohodlí vašich očí

   Navrženo pro pohodlí vašich očí

   Není těžké pochopit, že nevhodné osvětlení může být pro oči namáhavé. Je-li světlo příliš jasné, oslňuje. Je-li příliš měkké, dochází k blikání. Nyní si můžete své prostředí jemně osvítit světly LED, která jsou navržena, aby byla pro oči příjemná. Vytvoříte si tak ve svém domově dokonalé prostředí.

  • Retro styl, moderní technologie LED

   Žárovky LED Classic jsou založené na standardní úsporné technologii LED. Nyní můžete získat tuto žárovku s moderní technologií v retro stylu.

  • Stejný tvar a velikost jako standardní žárovka

   Tato úsporná žárovka LED s krásným designem a důvěrně známým tvarem je dokonalou a udržitelnou náhradou tradičních žárovek.

  • Kabel

   Tyto žárovky Philips lze používat v kombinaci s některým z kabelů Philips. Osvětlení interiéru tak bude mít jednotný výraz a navíc dodá obývanému prostoru industriální charakter.

  • Řada Vintage

   Svítidla řady Philips Vintage jsou k dispozici v mnoha variantách – od velkých baněk po svíčky a další obvyklé tvary. Tato rozmanitost zaručuje hladké splynutí svítidel s charakterem interiéru.

  Zobrazit všechny specifikace
  • Navrženo pro pohodlí vašich očí. Podrobnosti o výrobcích a informace o blikání, stroboskopickém efektu a dalších kritériích naleznete na adrese www.philips.com/eyecomfort.