Další značky od

LED

Žárovka (stmívatelná)

8, 5 W (60 W), E27, Hřejivá záře, Stmívání 8718696810712 Najít podobné výrobky
 • Světlo vytvoří ten správný okamžik

  8718696810712

  LED

  Žárovka (stmívatelná)

  8718696810712 Najít podobné výrobky

  Svítidla LED Philips WarmGlow rozšiřují použití regulovatelných svítidel LED o nové možnosti – umožňují ztlumit osvětlení do teplých tónů tradičních svítidel. Z funkčního osvětlení prostoru tak můžete přejít k osvětlení, které navodí přívětivou a útulnou atmosféru. Zobrazit všechny výhody

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Světlo vytvoří ten správný okamžik

Čím víc ho ztlumíte, tím je hřejivější

 • Možnost setmění do teplého světla

  Možnost setmění do teplého světla

  Tato stmívatelná žárovka při stmívání mění teplotu chromatičnosti v rozsahu od 2700 do 2200 K. Čím víc světlo ztlumíte, tím je teplejší.

 • Dlouhá životnost žárovek – až 15 let

  Dlouhá životnost žárovek – až 15 let

  Díky životnosti až 15 000 hodin nemusíte měnit žárovky tak často a můžete si užívat perfektní řešení osvětlení až více než 15 let.

 • Vysoký index barevného podání (Ra 80) je zárukou živých barev

  Vysoký index barevného podání (Ra <gt/> 80) je zárukou živých barev

  Index podání barev (CRI) popisuje vliv světelného zdroje na vzhled světla. Přirozené venkovní světlo má CRI 100 a slouží jako standard pro porovnávání s jiným libovolným světelným zdrojem. Hodnota CRI žárovek Philips LED je vždy vyšší než 80. Blíží se tedy hodnotě slunce a zobrazují barvy věrným a přirozeným způsobem.

 • Navrženo pro pohodlí vašich očí

  Navrženo pro pohodlí vašich očí

  Není těžké pochopit, že nevhodné osvětlení může být pro oči namáhavé. Je-li světlo příliš jasné, oslňuje. Je-li příliš měkké, dochází k blikání. Nyní si můžete své prostředí jemně osvítit světly LED, která jsou navržena, aby byla pro oči příjemná. Vytvoříte si tak ve svém domově dokonalé prostředí.

 • Opravdu teplé bílé světlo jako u žárovky

  Teplota barvy této žárovky je 2 700 K a navozuje tak hřejivou a klidnou atmosféru skvělou pro odpočinek. Je ideální pro domácí osvětlení.

 • Stejný tvar a velikost jako standardní žárovka

  Tato úsporná žárovka LED s krásným designem a důvěrně známým tvarem je dokonalou a udržitelnou náhradou tradičních žárovek.

 • Retro styl, moderní technologie LED

  Žárovky LED Classic jsou založené na standardní úsporné technologii LED. Nyní můžete získat tuto žárovku s moderní technologií v retro stylu.

Zobrazit všechny specifikace
 • Navrženo pro pohodlí vašich očí. Podrobnosti o výrobcích a informace o blikání, stroboskopickém efektu a dalších kritériích naleznete na adrese www.philips.com/eyecomfort.