Další značky od

LED

Žárovka (stmívatelná)

6, 5 W (40 W), E27, Chladná bílá, Stmívání 8718696815106 Najít podobné výrobky
 • Navržena, aby byla vidět

  8718696815106

  LED

  Žárovka (stmívatelná)

  8718696815106 Najít podobné výrobky

  Nová kolekce Philips Modern Deco (Giant Filament) je elegantní, má výrazný charakter a čistým i minimalistickým přístupem k osvětlení dokáže zvýraznit prvky interiéru domácnosti. Zobrazit všechny výhody

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Navržena, aby byla vidět

Krásné zapnuté i vypnuté

 • Chladné bílé světlo

  Chladné bílé světlo

  Tato žárovka má teplotu chromatičnosti 4000 K a navozuje tak výjimečně studenou, svěží a jiskřivou atmosféru.

 • Dlouhá životnost žárovek – až 15 let

  Dlouhá životnost žárovek – až 15 let

  Díky životnosti až 15 000 hodin nemusíte měnit žárovky tak často a můžete si užívat perfektní řešení osvětlení až více než 15 let.

 • Lepší pro vaši peněženku i pro planetu

  Lepší pro vaši peněženku i pro planetu

  V porovnání s klasickými žárovkami dosahuje technologie LED až 80% úspory. Zaplatí se a šetří peníze rok co rok. Pomáhá také chránit životní prostředí.

 • Navrženo pro pohodlí vašich očí

  Navrženo pro pohodlí vašich očí

  Není těžké pochopit, že nevhodné osvětlení může být pro oči namáhavé. Je-li světlo příliš jasné, oslňuje. Je-li příliš měkké, dochází k blikání. Nyní si můžete své prostředí jemně osvítit světly LED, která jsou navržena, aby byla pro oči příjemná. Vytvoříte si tak ve svém domově dokonalé prostředí.

 • Stejný tvar a velikost jako standardní žárovka

  Tato úsporná žárovka LED s krásným designem a důvěrně známým tvarem je dokonalou a udržitelnou náhradou tradičních žárovek.

 • Kabel

  Tyto žárovky Philips lze používat v kombinaci s některým z kabelů Philips. Osvětlení interiéru tak bude mít jednotný výraz a navíc dodá obývanému prostoru industriální charakter.

 • Retro styl, moderní technologie LED

  Žárovky LED Classic jsou založené na standardní úsporné technologii LED. Nyní můžete získat tuto žárovku s moderní technologií v retro stylu.

 • Řada Modern

  Svítidla řady Philips Modern jsou k dispozici v mnoha variantách – od velkých baněk po svíčky a další obvyklé tvary. Tato rozmanitost zaručuje hladké splynutí svítidel s charakterem interiéru.

Zobrazit všechny specifikace
 • Navrženo pro pohodlí vašich očí. Podrobnosti o výrobcích a informace o blikání, stroboskopickém efektu a dalších kritériích naleznete na adrese www.philips.com/eyecomfort.