Další značky od

  LED

  Žárovka (stmívatelná)

  5, 5 W (40 W), Patice E27, Teplá bílá, Stmívatelné 8718699592479 Najít podobné výrobky
  • Světlo vytvoří ten správný okamžik

   8718699592479

   LED

   Žárovka (stmívatelná)

   8718699592479 Najít podobné výrobky

   Svítidla LED Philips WarmGlow rozšiřují použití regulovatelných svítidel LED o nové možnosti – umožňují ztlumit osvětlení do teplých tónů tradičních svítidel. Z funkčního osvětlení prostoru tak můžete přejít k osvětlení, které navodí přívětivou a útulnou atmosféru. Zobrazit všechny výhody

  Videa

  [trigger to render Video Gallery]

  Obrázky

  Světlo vytvoří ten správný okamžik

  Čím víc ho ztlumíte, tím je hřejivější

  • Možnost setmění do teplého světla

   Možnost setmění do teplého světla

   Tato stmívatelná žárovka při stmívání mění teplotu chromatičnosti v rozsahu od 2700 do 2200 K. Čím víc světlo ztlumíte, tím je teplejší.

  • Dlouhá životnost žárovek – až 25 let

   Dlouhá životnost žárovek – až 25 let

   Díky životnosti až 25 000 hodin nemusíte měnit žárovky tak často a můžete si užívat dokonalé řešení osvětlení na více než 25 let.

  • Lepší pro vaši peněženku i pro planetu

   Lepší pro vaši peněženku i pro planetu

   V porovnání s klasickými žárovkami dosahuje technologie LED až 80% úspory. Zaplatí se a šetří peníze rok co rok. Pomáhá také chránit životní prostředí.

  • Vysoký index barevného podání (Ra 80) je zárukou živých barev

   Vysoký index barevného podání (Ra <gt/> 80) je zárukou živých barev

   Index podání barev (CRI) popisuje vliv světelného zdroje na vzhled světla. Přirozené venkovní světlo má CRI 100 a slouží jako standard pro porovnávání s jiným libovolným světelným zdrojem. Hodnota CRI žárovek Philips LED je vždy vyšší než 80. Blíží se tedy hodnotě slunce a zobrazují barvy věrným a přirozeným způsobem.

  • Navrženo pro pohodlí vašich očí

   Navrženo pro pohodlí vašich očí

   Není těžké pochopit, že nevhodné osvětlení může být pro oči namáhavé. Je-li světlo příliš jasné, oslňuje. Je-li příliš měkké, dochází k blikání. Nyní si můžete své prostředí jemně osvítit světly LED, která jsou navržena, aby byla pro oči příjemná. Vytvoříte si tak ve svém domově dokonalé prostředí.

  • Opravdu teplé bílé světlo jako u žárovky

   Teplota barvy této žárovky je 2 700 K a navozuje tak hřejivou a klidnou atmosféru skvělou pro odpočinek. Je ideální pro domácí osvětlení.

  Zobrazit všechny specifikace
  • Navrženo pro pohodlí vašich očí. Podrobnosti o výrobcích a informace o blikání, stroboskopickém efektu a dalších kritériích naleznete na adrese www.philips.com/eyecomfort.