Návrhy

  LED

  Žárovka (stmívatelná)

  5, 5–25 W, E27, Plamen, Stmívání 8718699676070 Najít podobné výrobky
  • Navržena, aby byla vidět

   8718699676070
   další informace stáhněte here

   LED

   Žárovka (stmívatelná)

   8718699676070 Najít podobné výrobky

   Představujeme novou řadu retro lamp Philips deco LED – řadu, která připomíná známé klasické žárovky. Světla vynikají především jako výrazné stylové prvky, které interiéru dodávají nostalgický nádech. Zobrazit všechny výhody

  Videa

  [trigger to render Video Gallery]

  Obrázky

  Navržena, aby byla vidět

  Krásné zapnuté i vypnuté

  • Navrženo pro pohodlí vašich očí

   Navrženo pro pohodlí vašich očí

   Není těžké pochopit, že nevhodné osvětlení může být pro oči namáhavé. Je-li světlo příliš jasné, oslňuje. Je-li příliš měkké, dochází k blikání. Nyní si můžete své prostředí jemně osvítit světly LED, která jsou navržena, aby byla pro oči příjemná. Vytvoříte si tak ve svém domově dokonalé prostředí.

  • Dlouhá životnost trubic – až 15 let

   Dlouhá životnost trubic – až 15 let

   Díky životnosti až 15 000 hodin nemusíte měnit trubice tak často a můžete si užívat perfektní řešení osvětlení až více než 15 let.

  • Stejný tvar a velikost jako standardní žárovka

   Tato úsporná žárovka LED s krásným designem a důvěrně známým tvarem je dokonalou a udržitelnou náhradou tradičních žárovek.

  • Lepší pro vaši peněženku i pro planetu

   V porovnání s klasickými žárovkami dosahuje technologie LED až 90 % úspory. Zaplatí tedy samu sebe a šetří vaše peníze rok za rokem. Pomáhá také chránit životní prostředí.

  Zobrazit všechny specifikace
  • Navrženo pro pohodlí vašich očí. Podrobnosti o výrobcích a informace o blikání, stroboskopickém efektu a dalších kritériích naleznete na adrese www.philips.com/eyecomfort.