Návrhy

  myGarden

  Nástěnné svítidlo

  Hammock, černá 0164330PN Najít podobné výrobky
  • Pro skvělé okamžiky venku

   01643/30/PN

   myGarden

   Nástěnné svítidlo

   01643/30/PN Najít podobné výrobky

   Černá edice nástěnné lucerny Philips myGarden dodá venkovnímu prostoru retro vzhled. Díky retro designu si stylově užijete chvíle venku. Vysoce kvalitní materiál a černé provedení je pro váš osobní styl dokonalým doplňkem. Zobrazit všechny výhody

  Videa

  [trigger to render Video Gallery]

  Obrázky

  Pro skvělé okamžiky venku

  Černá edice pro retro vzhled

  • Odolné proti vlivům počasí

   Odolné proti vlivům počasí

   Toto venkovní svítidlo Philips je speciálně navrženo pro vlhké venkovní prostředí a prošlo náročnými testy, které zajistily jeho voděodolnost. Stupeň ochrany IP popisují dva údaje: první označuje stupeň ochrany proti prachu a druhý proti vodě. Svítidlo je zkonstruováno s ochranou IP44: je chráněno proti stříkající vodě a jedná se o výrobek, který je nejběžnější a nejvhodnější pro všeobecné venkovní použití.

  • Vytvořte stylovou a přívětivou atmosféru

   Toto venkovní nástěnné svítidlo je navrženo tak, aby splňovalo nejmodernější trendy a styly, takže bezproblémově zapadne do vašeho venkovního prostředí a vytvoří atmosféru, jakou jste vždy chtěli.

  • Vysoce kvalitní materiály

   Toto venkovní svítidlo Philips je vyrobeno z vysoce kvalitních materiálů s prémiovou povrchovou úpravou. Díky tomu je výrobek pevný, má dlouhou životnost a je odolný proti korozi a ušpinění za jakéhokoli počasí.

  Zobrazit všechny specifikace