Návrhy

  myGarden

  Nástěnné svítidlo

  Astilbe, černá 1738030PN Najít podobné výrobky
  • Užívejte si krásně osvětlenou zahradu

   17380/30/PN

   myGarden

   Nástěnné svítidlo

   17380/30/PN Najít podobné výrobky

   Hliníková nástěnná lucerna Astilbe dodá stěně výraz a styl. Lucerna září do čtyř směrů a vytváří na stěně úchvatné světelné obrazce. Na vás už je jen si vychutnávat pohled na zahradu. Zobrazit všechny výhody

  Videa

  [trigger to render Video Gallery]

  Obrázky

  Užívejte si krásně osvětlenou zahradu

  • Odolné proti vlivům počasí

   Odolné proti vlivům počasí

   Toto venkovní svítidlo Philips je speciálně navrženo pro vlhké venkovní prostředí a prošlo náročnými testy, které zajistily jeho voděodolnost. Stupeň ochrany IP popisují dva údaje: první označuje stupeň ochrany proti prachu a druhý proti vodě. Svítidlo je zkonstruováno s ochranou IP44: je chráněno proti stříkající vodě a jedná se o výrobek, který je nejběžnější a nejvhodnější pro všeobecné venkovní použití.

  • Vysoce kvalitní hliník a vynikající syntetické materiály

   Toto svítidlo Philips je vyrobeno speciálně pro venkovní prostory. Je odolné a navrženo pro dlouhou životnost, takže bude vaši zahradu osvětlovat noc co noc. Je vyrobeno z vysoce kvalitního tlakově litého hliníku a vynikajících syntetických materiálů.

  • Vytvořte stylovou a přívětivou atmosféru

   Toto venkovní nástěnné svítidlo je navrženo tak, aby splňovalo nejmodernější trendy a styly, takže bezproblémově zapadne do vašeho venkovního prostředí a vytvoří atmosféru, jakou jste vždy chtěli.

  Zobrazit všechny specifikace