Návrhy

  myLiving

  Závěsné svítidlo

  Surrey, černá 3653230E7 Najít podobné výrobky
  • Vytvořte si ten pravý styl osvětlení

   36532/30/E7

   myLiving

   Závěsné svítidlo

   36532/30/E7 Najít podobné výrobky

   Užijte si ikonický design s retro lampou, která vám dokonale sedne. Závěsné svítidlo Philips myLiving Surrey má černý povrch a měděný vnitřek. Nadčasový design vypadá skvěle v moderních i retro interiérech. Zobrazit všechny výhody

  Videa

  [trigger to render Video Gallery]

  Obrázky

  Vytvořte si ten pravý styl osvětlení

  Pro retro vzhled

  • Perfektní relaxace a atmosféra

   Obývací pokoj je srdcem každého domova – místem, kde se scházejí a relaxují rodiny a kde tráví čas se svými hosty. Osvětlení obývacího pokoje nebo ložnice musí být flexibilní a musí se snadno přizpůsobit různým typům použití v průběhu dne. Pečlivé umístění různých zdrojů světla a hra s vrstvením světla také přispívá k vytvoření dojmu prostoru a propůjčuje pokoji světlý vzhled a pocit otevřenosti.

  • Vysoce kvalitní materiály

   Toto svítidlo je sestaveno z vrstvených vzorů z vysoce kvalitních materiálů s prémiovou povrchovou úpravou. Díky tomu je výrobek pevný, má dlouhou životnost a bude vylepšením vašeho domova na dlouhá léta.

  • Vytvořte stylovou a osobitou atmosféru

   Krásný nový vzhled v nestárnoucím designu, tím se vyznačuje toto svítidlo. Jeho ikonický tvar je skvělým spojením minulosti a současnosti. Hodí se jak do moderního, tak i do retro interiéru a umožňuje vám volně kombinovat klasiku s modernou a vytvořit tak atmosféru domova s krásným a příjemným pocitem.

  • Žárovka není součástí balení

   Toto svítidlo je prodáváno bez žárovky, což vám umožňuje vybrat si světelný výstup, který se nejlépe hodí do vašeho pokoje a odpovídá vašim potřebám. Výběrem žárovky Philips LED si zajistíte vysoce kvalitní a dlouhotrvající světelný výstup.

  Zobrazit všechny specifikace