Návrhy

  myLiving

  Závěsné svítidlo

  ECRU, bílá 4095031PN Najít podobné výrobky
  • Vytvořte si ten pravý styl osvětlení

   40950/31/PN

   myLiving

   Závěsné svítidlo

   40950/31/PN Najít podobné výrobky

   Váš obývací pokoj získá ohromující vzhled díky závěsnému svítidlu, které mu dodá moderní nádech při zapnutém i vypnutém světle. Zobrazit všechny výhody

  Videa

  [trigger to render Video Gallery]

  Obrázky

  Vytvořte si ten pravý styl osvětlení

  Udělejte skvělý dojem

  • Vytvoření překrásných světelných efektů

   Vytvoření překrásných světelných efektů

   Design tohoto svítidla vytváří nádherné světelné efekty, které vylepšují večerní atmosféru vašeho obývacího pokoje. Zajímavá souhra světel a stínů při zapnutí svítidla zcela změní vzhled místnosti.

  • Vytvořte stylovou a přívětivou atmosféru

   Svítidlo je navrženo tak, aby splňovalo nejmodernější požadavky, trendy a styly, takže bezproblémově zapadne do vašeho interiéru a vytvoří atmosféru, jakou jste vždy chtěli.

  • Perfektní relaxace a atmosféra

   Obývací pokoj je srdcem každého domova – místem, kde se scházejí a relaxují rodiny a kde tráví čas se svými hosty. Osvětlení obývacího pokoje nebo ložnice musí být flexibilní a musí se snadno přizpůsobit různým typům použití v průběhu dne. Pečlivé umístění různých zdrojů světla a hra s vrstvením světla také přispívá k vytvoření dojmu prostoru a propůjčuje pokoji světlý vzhled a pocit otevřenosti.

  • Snadné sestavení

   Kompaktní, modulární prvky lze složit na sebe během několika minut. Lehce se přenáší, přemisťují a instalují.

  • Vysoce kvalitní materiály

   Toto svítidlo je sestaveno z vrstvených vzorů z vysoce kvalitních materiálů s prémiovou povrchovou úpravou. Díky tomu je výrobek pevný, má dlouhou životnost a bude vylepšením vašeho domova na dlouhá léta.

  Zobrazit všechny specifikace