Další značky od

Projektor a noční světlo 2 v 1

Star Wars, černá, LED 717699916 Najít podobné výrobky
 • Zapněte svou představivost

  71769/99/16

  Projektor a noční světlo 2 v 1

  71769/99/16 Najít podobné výrobky

  Noční svítidlo a projektor Philips a Star Wars vás zavede do světa kouzelných příběhů. Po otočení cívkou filmu se na strop začne promítat jedna z 24 dobrodružných scén ze Star Wars a dobrodružství může začít. Zobrazit všechny výhody

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Zapněte svou představivost

 • Pro fanoušky Star Wars

  Pro fanoušky Star Wars

  Toto svítidlo Philips a Star Wars do ložnice vytváří atmosféru, která vás vybízí k prožití úžasných dobrodružství. Místo ke studiu, odpočinku a spánku s vašimi oblíbenými postavami ze Star Wars. Toto svítidlo bylo vyrobeno s ohledem na vaše bezpečí.

 • Vytváří dobrodružnou atmosféru

  Vytváří dobrodružnou atmosféru

  Přenosné svítidlo Philips a Star Wars pro pokoje kombinuje noční světlo a magickou promítačku. Noční světlo navozuje pocit bezpečí v noci, zatímco promítačka oživuje oblíbené postavičky Star Wars na zdi nebo stropu. Unikátní svítidlo 2 v 1 zajistí poklidné usínání vašeho dítěte a příjemné čtení na dobrou noc. Díky dvoupolohovému spínači integrovanému ve svítidle můžete jednoduše přepnout mezi nočním světlem a magickou promítačkou.

 • Vysoce kvalitní světlo LED

  Vysoce kvalitní světlo LED

  Technologie LED integrovaná v tomto svítidle Philips představuje unikátní řešení, vyvinuté společností Philips. Zapíná se okamžitě a současně umožňuje optimální světelný výkon, který nechá vyniknout jasné barvy vašeho domova.

 • Hřejivé bílé světlo

  Hřejivé bílé světlo

  Teplota barvy světla se může různit a udává se v jednotkách Kelvin (K). Žárovky s nízkou hodnotou teploty světla v Kelvinech poskytují hřejivé, přívětivější světlo, zatímco žárovky s vyšší hodnotou přinášejí chladné světlo, které působí energičtěji. Toto svítidlo nabízí hřejivé bílé světlo vytvářející příjemnou atmosféru.

 • Včetně koleček s obrázky navíc

  Včetně koleček s obrázky navíc

  Svítidlo Philips a Star Wars se dodává se 3 kolečky, každé obsahuje 8 různých obrázků stimulujících vaši představivost.

 • Napájení z baterií – 3x AA nejsou součástí balení

  Napájení z baterií – 3x AA nejsou součástí balení

  Svítidlo je napájeno 3 bateriemi AA. Všechny baterie této velikosti budou fungovat. Nepoužívejte současně různé typy baterií, používejte vždy stejný typ. Baterie nejsou součástí balení.

Zobrazit všechny specifikace