Další značky od

    Stmívatelné LED

    Čtverné bodové svítidlo Particon

    Stmívatelné světlo, Ideální k vytvoření dokonalé atmosféry, Jemné světlo LED, neunavuje oči, Vysoce kvalitní materiály 531544816 Najít podobné výrobky
    • Plynulé stmívání od jasného do měkkého světla

      53154/48/16
      další informace stáhněte here

      Stmívatelné LED

      Čtverné bodové svítidlo Particon

      53154/48/16 Najít podobné výrobky

      Někdy pocítíte chuť na změnu atmosféry, chcete, aby lépe odpovídala tomu, co právě děláte. Stmívatelná bodová svítidla Philips LED můžete plynule stmívat na vhodnou úroveň – od jasného funkčního světla vhodného pro každodenní práce po měkké světlo pro volný čas. Zobrazit všechny výhody

    Videa

    [trigger to render Video Gallery]

    Obrázky

    Plynulé stmívání od jasného do měkkého světla

    Funguje s většinou stmívačů LED

    • Navrženo pro pohodlí vašich očí

      Navrženo pro pohodlí vašich očí

      Není těžké pochopit, že nevhodné osvětlení může být pro oči namáhavé. Je-li světlo příliš jasné, oslňuje. Je-li příliš měkké, dochází k blikání. Nyní si můžete své prostředí jemně osvítit světly LED, která jsou navržena, aby byla pro oči příjemná. Vytvoříte si tak ve svém domově dokonalé prostředí.

    • Plynulá regulace od 100% jasnosti po 10 % měkké světlo

      Změňte atmosféru ve svém pokoji tak, aby vyhovovala tomu, co právě děláte. Stmívatelná bodová svítidla Philips LED umožňují snadno měnit jasnost světla pouhým otočením stmívače. Můžete stmívat plynule od 100% jasného světla vhodného pro každodenní práce po 10% měkké světlo pro volný čas a relaxaci.

    • Vysoký světelný výkon – 2 000 lumenů

      Rozsviťte svůj domov kvalitním světlem

    • Integrované světlo LED

      Toto bodové světlo se vyznačuje vysoce kvalitním světlem z integrovaných LED s optimálním světelným výkonem.

    • Pro váš klid vám poskytujeme 5letou záruku

      Všechna naše bodová svítidla jsou vytvořena s ohledem na trvanlivost. Poskytujeme plnou 5letou záruku na kompletní výrobek, čímž máte zajištěno, že si užijete kvalitní osvětlení každý den po dlouhou dobu.

    • Životnost světelného zdroje je až 30 let užívání

      Světla LED vydrží déle, a proto není nutné světelný zdroj často vyměňovat. Tím se podstatně snižuje množství odpadu, současně to ale v dlouhodobém horizontu znamená další finanční úsporu.

    • Získejte vysoce kvalitní světlo LED, které je energeticky úsporné

      Osvětlení využívající LED ušetří až 80 % energie oproti tradičnímu osvětlení se stejným světelným výkonem. Koupíte-li si žárovku Philips LED, začnete šetřit peníze ihned. Každý světelný zdroj, který nahradíte světlem LED, znamená okamžité snížení účtu za elektřinu.

    • Okamžitá jasnost po zapnutí

      U bodových zdrojů Philips LED nemusíte čekat. Ihned po zapnutí svítí naplno. Jejich teplé bílé světlo věrně napodobující žárovku okamžitě vytvoří útulné prostředí.

    • Teplé bílé světlo pomáhá vytvořit příjemnou atmosféru

      Teplota chromatičnosti světla se může lišit a udává se v jednotkách Kelvin (K). Žárovky s nízkou hodnotou teploty chromatičnosti v Kelvinech poskytují teplé a přívětivější světlo, zatímco žárovky s vyšší hodnotou přinášejí chladné světlo, které působí energičtěji.

    • Dokonalý světlený paprsek pro bodové osvětlení

      Moderní osvětlení s dobře známým širokým vyzařovacím úhlem (40 stupňů). Tento bodový zdroj LED je vhodný pro bodové i univerzální osvětlení. Je ideální pro použití v kuchyních, obývacích pokojích a jídelnách.

    • Nastavitelné bodové světlo pro maximální flexibilitu

      Nastavitelné bodové světlo je navrženo tak, aby svítilo tam, kde to potřebujete nejvíce.

    • Kvalitní materiál s dlouhou životností

      Toto bodové svítidlo je vyrobeno z trvanlivých a vysoce kvalitních materiálů s prémiovou povrchovou úpravou. Díky tomu je výrobek pevný a trvanlivý, má dlouhou životnost a bude osvětlovat váš domov po dlouhá léta.

    Zobrazit všechny specifikace