Další značky od

  Stolní svítidlo

  Spider-Man, modrá, LED 717704016 Najít podobné výrobky
  • Zapněte svou představivost

   71770/40/16
   další informace stáhněte here

   Stolní svítidlo

   71770/40/16 Najít podobné výrobky

   Toto odolné stolní svítidlo Philips a Marvel, které se nepoškodí pádem, svítí chladným bílým světlem a je ideální pro koncentraci při čtení nebo vypracování domácích úkolů. Má flexibilní stojan a snadno se zapíná, takže je to skvělé stolní svítidlo pro vaše dítě. Zobrazit všechny výhody

  Videa

  [trigger to render Video Gallery]

  Obrázky

  Zapněte svou představivost

  • Pro děti

   Pro děti

   Svítidlo Philips a Marvel pro dětské pokojíčky vytváří prostředí, které děti povzbuzuje v jejich nejoblíbenější zálibě: zábavě a kreativitě! Místo, ve kterém může vaše dítě studovat, hrát si a spát po boku jejich oblíbené postavičky Marvel. Toto svítidlo bylo vyrobeno s ohledem na bezpečí dítěte.

  • Vysoce kvalitní světlo LED

   Vysoce kvalitní světlo LED

   Technologie LED integrovaná v tomto svítidle představuje unikátní řešení, vyvinuté společností Philips. Zapíná se okamžitě a současně umožňuje optimální světelný výkon, který nechá vyniknout jasné barvy pokojíčku.

  • Tlačítko pro zapnutí a vypnutí na výrobku

   Tlačítko pro zapnutí a vypnutí na výrobku

   Díky tlačítku diskrétně zabudovanému do svítidla můžete snadno rozsvěcovat i zhasínat.

  • Ideální světlo na psací stůl vašeho dítěte

   Tato lampa Philips a Marvel pro dětské pokojíčky se dokonale hodí na pracovní stůl. Vydává chladné bílé světlo, ideální pro koncentraci při čtení knížek nebo vypracování domácích úkolů. Je po ruce a snadno se zapíná: je to ideální svítidlo pro školáky.

  • Chladné bílé světlo pro optimální koncentraci

   Teplota barvy světla se může různit a udává se v jednotkách Kelvin (K). Žárovky s nízkou hodnotou teploty světla v Kelvinech poskytují hřejivé, přívětivější světlo, zatímco žárovky s vyšší hodnotou přinášejí chladné světlo, které působí energičtěji. Toto svítidlo nabízí chladné bílé světlo pro optimální koncentraci.

  • Upravená optika pro rovnoměrnou distribuci světla

   Díky upravené optice tohoto stolního svítidla Philips a Marvel získáte světlo, které je rozptýlené a rovnoměrně distribuované po celém psacím stole dítěte. Tím se snižuje výskyt nerovnoměrného osvětlení a oslnění, které má obvykle za následek namáhání očí a jejich celkovou únavu.

  • Dokonalá flexibilita

   Toto svítidlo Philips a Marvel s flexibilní hlavou lze bezpečně natáčet požadovaným směrem a posvítit si, kam je třeba.

  Zobrazit všechny specifikace