Další značky od

Stropní světlo

HARAZ, bílá, LED 6107931P5 Najít podobné výrobky
 • Správné světlo pro ty pravé okamžiky

  61079/31/P5

  Stropní světlo

  61079/31/P5 Najít podobné výrobky

  Navoďte vhodnou atmosféru pomocí osvětlení, které zná vaše potřeby. Stropní osvětlení Haraz LED propojené se světelnými scénami a dálkovým ovládáním vám dá svobodu v nastavení požadované jasnosti a teploty chromatičnosti. Zobrazit všechny výhody

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Správné světlo pro ty pravé okamžiky

 • Vestavěná LED jako součást systému

  Vestavěná LED jako součást systému

  Světelný zdroj, kterému můžete důvěřovat. S integrovaným světelným zdrojem LED se nebudete muset starat o údržbu nebo výměnu žárovky a doma budete mít dokonalé světelné prostředí.

 • 80% úspora energie

  80% úspora energie

  Až 80% úspora energie ve srovnání se standardní žárovkou.

 • Nastavitelné v rozmezí 2700–6500 K

  Nastavitelné v rozmezí 2700–6500 K

  Toto svítidlo je nastavitelné. Můžete jej naladit na preferovanou barvu světla od teplé bílé (2700 K) po studené denní světlo (6500 K).

 • Dlouhá životnost až 15 let

  Dlouhá životnost až 15 let

  Zdroj světla, na který se můžete spolehnout. Integrované diody LED použité v tomto svítidle Philips vydrží až 15 000 hodin (což se rovná 15 letům, vycházíme-li z průměrného používání 3 hodiny denně, při nejméně 13 000 spínacích cyklech). Je opravdu příjemné pomyslet na to, že se nebudete muset starat o údržbu ani o výměnu žárovky a zároveň se budete těšit z perfektního světelného prostředí ve vaší domácnosti.

 • Rovnoměrná distribuce světla

  Rovnoměrná distribuce světla
 • Dodávané dálkové ovládání umožňuje snadno nastavit úroveň osvětlení

  Nastavte intenzitu osvětlení dálkovým ovládáním (součástí balení). Dokonalé pro navození nálady pro jakoukoli příležitost, ať už se jedná o příjemnou atmosféru večeře pro dva nebo o atmosféru pro rodinný odpočinek s přáteli.

Zobrazit všechny specifikace