foundation-general.geobar.text
Návrhy

    Stropní světlo

    Stropní LED svítidlo MAUVE 27K 17 W čtverhranné, bílá, LED 3111031P0 Najít podobné výrobky
    • Ozdobte svůj domov světlem

      31110/31/P0

      Stropní světlo

      31110/31/P0 Najít podobné výrobky

      Jemný a jednoduchý tvar stropního svítidla LED Philips myLiving MAUVE je decentní a nenápadný. Hodí se tak do každé místnosti, kterou chcete zalít teplým bílým světlem. Zobrazit všechny výhody

    Videa

    [trigger to render Video Gallery]

    Obrázky

    Ozdobte svůj domov světlem

    • Vysoce kvalitní světlo LED

      Vysoce kvalitní světlo LED

      Technologie LED integrovaná v tomto svítidle Philips představuje unikátní řešení, vyvinuté společností Philips. Zapíná se okamžitě a současně umožňuje optimální světelný výkon, který nechá vyniknout jasné barvy vašeho domova.

    • Společnost Philips nabízí 5letou záruku na modul LED a vinutí

      Společnost Philips nabízí 5letou záruku na modul LED a vinutí

      Společnost Philips pro tuto lampu nabízí navíc ke standardní 2leté záruce 5letou záruku na LED systém, do nějž patří lampový modul LED a vinutí.

    • Šetřící energii

      Šetřící energii

      Oproti ostatním běžným žárovkám tato úsporná žárovka Philips šetří energii, a tak vám pomáhá šetřit vaše peníze i životní prostředí.

    • Vytvořte stylovou a přívětivou atmosféru

      Svítidlo je navrženo tak, aby splňovalo nejmodernější požadavky, trendy a styly, takže bezproblémově zapadne do vašeho interiéru a vytvoří atmosféru, jakou jste vždy chtěli.

    • Perfektní relaxace a atmosféra

      Obývací pokoj je srdcem každého domova – místem, kde se scházejí a relaxují rodiny a kde tráví čas se svými hosty. Osvětlení obývacího pokoje nebo ložnice musí být flexibilní a musí se snadno přizpůsobit různým typům použití v průběhu dne. Pečlivé umístění různých zdrojů světla a hra s vrstvením světla také přispívá k vytvoření dojmu prostoru a propůjčuje pokoji světlý vzhled a pocit otevřenosti.

    Zobrazit všechny specifikace