Návrhy

  Stropní světlo

  HARAZ SQ, bílá, LED 6108631P5 Najít podobné výrobky
  • Správné světlo pro ty pravé okamžiky

   61086/31/P5

   Stropní světlo

   61086/31/P5 Najít podobné výrobky

   Navoďte vhodnou atmosféru pomocí osvětlení, které zná vaše potřeby. Stropní osvětlení Haraz LED propojené se světelnými scénami a dálkovým ovládáním vám dá svobodu v nastavení požadované jasnosti a teploty chromatičnosti. Zobrazit všechny výhody

  Videa

  [trigger to render Video Gallery]

  Obrázky

  Správné světlo pro ty pravé okamžiky

  • Vestavěná LED jako součást systému

   Vestavěná LED jako součást systému

   Světelný zdroj, kterému můžete důvěřovat. S integrovaným světelným zdrojem LED se nebudete muset starat o údržbu nebo výměnu žárovky a doma budete mít dokonalé světelné prostředí.

  • 80% úspora energie

   80% úspora energie

   Až 80% úspora energie ve srovnání se standardní žárovkou.

  • Nastavitelné v rozmezí 2700–6500 K

   Nastavitelné v rozmezí 2700–6500 K

   Toto svítidlo je nastavitelné. Můžete jej naladit na preferovanou barvu světla od teplé bílé (2700 K) po studené denní světlo (6500 K).

  • Dlouhá životnost až 15 let

   Dlouhá životnost až 15 let

   Zdroj světla, na který se můžete spolehnout. Integrované diody LED použité v tomto svítidle Philips vydrží až 15 000 hodin (což se rovná 15 letům, vycházíme-li z průměrného používání 3 hodiny denně, při nejméně 13 000 spínacích cyklech). Je opravdu příjemné pomyslet na to, že se nebudete muset starat o údržbu ani o výměnu žárovky a zároveň se budete těšit z perfektního světelného prostředí ve vaší domácnosti.

  • Rovnoměrná distribuce světla

   Rovnoměrná distribuce světla
  • Dodávané dálkové ovládání umožňuje snadno nastavit úroveň osvětlení

   Nastavte intenzitu osvětlení dálkovým ovládáním (součástí balení). Dokonalé pro navození nálady pro jakoukoli příležitost, ať už se jedná o příjemnou atmosféru večeře pro dva nebo o atmosféru pro rodinný odpočinek s přáteli.

  Zobrazit všechny specifikace
  • Navrženo pro pohodlí vašich očí. Podrobnosti o výrobcích a informace o blikání, stroboskopickém efektu a dalších kritériích naleznete na adrese www.philips.com/eyecomfort.