Návrhy

  Žárovka (stmívatelná)

  8, 5–60 W, E27, Teplá bílá, Stmívání 8718699659769 Najít podobné výrobky
  • Čím více světlo ztlumíte, tím je světlo teplejší.

   8718699659769
   další informace stáhněte here

   Žárovka (stmívatelná)

   8718699659769 Najít podobné výrobky

   Světelné zdroje Philips WarmGlow LED umožňují ztlumit běžně používaná světla do přívětivých tónů tradičních žárovek. Čím víc světlo ztlumíte, tím má teplejší odstín. Tím se liší od standardních stmívatelných zdrojů LED, u kterých se při stmívání jen snižuje jas. Světelné zdroje WarmGlow také nyní mají vyšší index barevného podání, jehož hodnota 90 je srovnatelná s přirozeným světlem a dá tak vyniknout skutečným barvám vašeho domova. Světelné zdroje Philips WarmGlow LED nabízí světlo přesně podle vašich potřeb, ať již chcete večer relaxovat na pohovce, nebo ráno svěží vyrazit do nového dne. Zobrazit všechny výhody

  Videa

  [trigger to render Video Gallery]

  Obrázky

  Čím více světlo ztlumíte, tím je světlo teplejší.

  Technologie EyeComfort nabízí světlo, které je příjemné pro vaše oči.

  • Navrženo pro pohodlí vašich očí

   Navrženo pro pohodlí vašich očí

   Není těžké pochopit, že nevhodné osvětlení může být pro oči namáhavé. Je-li světlo příliš jasné, oslňuje. Je-li příliš měkké, dochází k blikání. Nyní si můžete své prostředí jemně osvítit světly LED, která jsou navržena, aby byla pro oči příjemná. Vytvoříte si tak ve svém domově dokonalé prostředí.

  • Dlouhá životnost trubic – až 15 let

   Dlouhá životnost trubic – až 15 let

   Díky životnosti až 15 000 hodin nemusíte měnit trubice tak často a můžete si užívat perfektní řešení osvětlení až více než 15 let.

  • Ušetří až 80 % energie

   Ušetří až 80 % energie

   Užijte si úspory energie s technologií LED bez kompromisů v kvalitě světla. Náhradou stávajících žárovek nebo zářivek můžete okamžitě ušetřit přes 80 % energie.

  • Možnost ztlumení do teplého světla

   Tato stmívatelná žárovka nabízí teplé světlo s teplotou chromatičnosti od 2200 K do 2700 K. Čím více světlo ztlumíte, tím je teplejší.

  Zobrazit všechny specifikace